Visas ziņas

Baltic International Bank SE piedāvā saviem klientiem ieguldīt arī zeltā

Baltic International Bank SE piedāvā saviem klientiem ieguldīt arī zeltā

Lai diversificētu savus aktīvus, ļaujot saglabāt un aizsargāt kapitālu laikā, kad pasaulē valda nestabila situācija finanšu tirgos, Baltic International Bank SE aicina klientus izmantot “Zelta programmu”, piedāvājot tradicionālu ieguldījumu produktu, proti, zeltu.

Klientiem ir iespēja iegādāties Eiropas standartiem atbilstošus stieņus, kuriem ir tā saucamā zelta “tīrības pakāpe” 999,9 jeb 999 raudze. Viena stieņa svars ir viens kilograms, ar ko iespējams rīkoties pēc saviem ieskatiem.

Baltic International Bank SE iegādātos zelta stieņus jūs varat nodot atbildīgā glabāšanā Bankai, atstājot stieņus Bankas glabātavā. Banka izsniegs jums stieņu nodošanu apliecinošu dokumentu (pieņemšanas-nodošanas aktu) un uzņemsies pienācīgi glabāt iegādāto dārgmetālu. Gadījumā, ja jūs nododiet zeltu atbildīgā glabāšanā, Baltic International Bank SE uzņemas atpirkt dārgmetālu.

Baltic International Bank SE piedāvā iegādāties zeltu, atverot dārgmetālu kontu atbilstoši norādījumiem, kur turējuma apjoms jeb kontā esošais dārgmetālu daudzums ir izteikts Trojas uncēs. Kontā uzskaitāmajiem dārgmetāliem ir kvantitatīvs raksturojums (svars) un tirgus vērtība. Priekšrocības: kapitāla saglabāšanai un aizsardzībai ir garantētā zelta drošība, ar zelta iegādi saistīto izmaksu optimizācija. Tāpat Baltic International Bank SE piedāvā arī atvērto dārgmetālu kontu izmantot klientu veicamajiem savstarpējiem norēķiniem un maksājumiem. Ja norēķini tiek veikti dārgmetālā, naudas līdzekļu atlikums tiks izteikts Trojas uncēs. Šajā pakalpojumā ietilpst arī dārgmetālu konvertēšana vienā no valūtām, kurās Baltic International Bank SE piedāvā veikt operācijas.

“Daudzu gadsimtu garumā ieguldījumi dārgmetālos, primāri, zeltā, tikuši uzskatīti par drošu rīku uzkrātā kapitāla saglabāšanai un vairošanai. Zelts ir vērtības uzkrājējs, unikāls dārgmetāls un universāls vērtības etalons,” saka Baltic International Bank SE Aktīvu individuālās pārvaldīšanas un brokeru pakalpojumu pārvaldes vadītājs Boris Ļusins, “fakts, ka ilgtermiņā zelta cenai ir potenciāls pieaugt, padara šo produktu vēl pievilcīgāku, jo īpaši laikā, kad finanšu situācija pasaulē nav stabila. Cenas izaugsmes prognozes tiek izdarītas, balstoties uz vēsturiskajiem datiem, kas atspoguļo zelta cenu dinamiku pasaules tirgos.”

Par Baltic International Bank

Baltic International Bank jau 28 gadus darbojas Latvijas finanšu tirgū un ir viena no bankām ar vislielāko pieredzi individuālā klientu apkalpošanā Latvijā, kas sniedz klientu individuālajām finanšu vajadzībām piemērotus augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus, kā arī investīciju risinājumus, kas balstīti uz ilgtspējīgiem ESG (Environmental. Social. Governance) principiem. Baltic International Bank korporatīvās vērtības ir ekspertīze, uzticība un pārmantojamība.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top