Biržas

Baltkrievijā kripto birža currency.com atklāj reģistrāciju jauniem lietotājiem

Baltkrievijā kripto birža currency.com iziet no beta testa
Baltkrievijas kripto birža Сurrency.com iziet no beta versijas un atklāj reģistrāciju jauniem lietotājiem. Par to intervijā Forbes pastāstījis viens no platformas līdzdibinātājiem, grupas “Safmar” līdzīpašnieks Saids Gucerijevs.

Pēc viņa sacītā – pirmajos četros darba mēnešos tokenizēto finanšu aktīvu birža ir parādījusi “agresīvu pieaugumu” un ieguvusi popularitāti treideru vidū. Reģistrācijas gaidīšanas lapā tagad atrodas aptuveni 150 tūkstoši cilvēku.

“Apmēram 60-70% biržas apgrozījuma veido NVS valstis. Bet visus pārējos – Eiropa. Palēnām sāk nākt lietotāji no Āzijas”, – teicis Gucerijevs.

Viņš atzīmēja, ka dekrēta “Par digitālās ekonomikas attīstību” pieņemšana ļāva Baltkrievijai izveidot komfortablu lauku IT kompāniju attīstībai.

“Man šķiet, ka kopumā Baltkrievijai ir lielas iespējas kļūt par tādu jaudīgu reģionālo spēlētāju NVS un tostarp Eiropai. Ir radīti absolūti pareizi apstākļi tādu kompāniju darbībai, Baltkrievijā ir ģeniāli speciālisti un IT speciālisti”, – uzskata Currency.com dibinātājs.

Saids Gucerijevs arī atzīmējis, ka kriptovalūtu tirgus volatilitāti nesaista ar blockchain tehnoloģijas kā tādas perspektīvām.

“Mēs uzskatām, ka kripto biržas un blockchain tehnoloģija kopumā ir ģeniāla. Tās ir tehnoloģijas, kuras var izmantot dažādās industrijās, ne tikai kriptovalūtām. Tāpēc mēs neveidojām kompāniju, pamatojoties uz tirgus volatilitāti vai kādām bitkoinu vai citu kriptovalūtu cenām. Mēs vienkārši radījām spēcīgu infrastruktūru, lai vēl ilgi strādātu šajā industrijā”, – viņš paziņoja.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top