Visas ziņas

Baltkrievijā var legalizēt kriptovalūtu maiņu?

Dekrēts par Augsto tehnoloģiju parku – viens no daudzsološākajiem dokumentiem inovāciju uzsākšanai Baltkrievijā, kura parakstīšanu kopš šī gada vasaras gaida Baltkrievijas uzņēmēji.

Interneta resurss Sputnik.by citē Priorbankas Elektronisko atbalsta kanālu un pārdošanas departamenta direktora Sergeja Lazjuka vārdus, kurš izdevumam paziņoja, ka, parakstot Dekrētu, valstī var parādīties kriptovalūtu maiņas pret reālu naudu sistēma:
Gaidāms, ka Baltkrievijā darbosies kriptovalūtu maiņas pret reālu naudu sistēma. Būtībā tādi maiņas punkti tiks legalizēti.

Cita starpā Dekrēta pieņemšana paredz kompleksu biznesa regulēšanu, kas strādā ar blockchain tehnoloģiju un kriptovalūtām. Dekrētam ir jāievada tiesiskā sfērā kriptovalūtas, tokenu, kriptobiržas, maineru darbība, kā arī investēšanā ar ICO.

Ja prezidents parakstīs Dekrētu, Baltkrievija var ieņemt visai labu pozīciju no kriptovalūtu un ICO tirgus attīstības viedokļa, jo lielākā daļa valsts finanšu regulatoru pagaidām izvēlas ievērot mērenu neitralitāti, gaidot “citu valstu pieredzi”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top