Visas ziņas

Šveices banka Maerki Baumann sāks strādāt ar kriptovalūtām

Banka Maerki Baumann, kas atrodas Cīrihē, sāks strādāt ar digitālajiem aktīviem, kurus finanšu iestādes klienti saņēmuši kā samaksu par pakalpojumiem vai nopelnījuši ar mainingu

Banka Maerki Baumann, kas atrodas Cīrihē, sāks strādāt ar digitālajiem aktīviem, kurus finanšu iestādes klienti saņēmuši kā samaksu par pakalpojumiem vai nopelnījuši ar mainingu. Par to ziņo International Investment.

Pirms gada pirmoreiz valsts banku industrijas vēsturē bitkonu aktīvu pārvaldības pakalpojumus klientiem piedāvāja Falcon Private Bank.

Saskaņā ar Maerki Baumann pārstāvju teikto – lēmums bija atbilde uz klientu augošo pieprasījumu pēc tamlīdzīga veida pakalpojumiem. Tomēr šai etapā finanšu iestāde nepiedāvās tiešas investēšanas iespēju jaunos aktīvos. Taču ieinteresētie lietotāji par attiecīgiem jautājumiem varēs konsultēties ar bankas ekspertiem.

“Maerki Baumann vērīgi seko šo investīciju virzienu attīstībai, – atzīmē bankas pārstāvji. – Pašlaik mēs izskatām kriptovalūtas kā investīciju iespēju alternatīvas. Tomēr mums ir ierobežota pieredze šai sfērā, kā arī nepietiek datu – tostarp par cenām, volatilitāti, tirdzniecības apjomiem”.

Neskatoties uz šķietami draudzīgo pozīciju attiecībā uz kriptovalūtu industriju – banka tomēr neiesaka klientiem investēt lielas summas jaunajos aktīvos.

“Kopumā ņemot mēs tagad neiesakām ieguldīt lielus līdzekļus kriptovalūtās. Mūsuprāt – tās nav piemērotas kā ilgtermiņa investīciju objekts”, – beigās paziņojuši Maerki Baumann pārstāvji.

Iepriekš Kriptomedia rakstīja par bankām, kuras strādā ar kriptovalām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top