Visas ziņas

Kas nepieciešams un kā atvērt bankas kontu Baltkrievijā juridiskai personai

 

Lai atvērtu bankas kontu Baltkrievijā juridiska persona no Eiropas

Lai atvērtu bankas kontu Baltkrievijā, juridiskai personai no Eiropas nepeiciešams uzrādīt šādus dokumentus:

1. Uzņēmuma Statūtu kopiju, uz kuru pamata juridiskā persona veic uzņēmējdarbību,
2. Uzņēmuma reģistrācijas kopiju,
3. Fiziskās personas, kuras rīkojas uzņēmuma vārdā un bankā iesniedz dokumentus, iesniedz arī:
*Apliecinājumu, ka persona ir pilnvarotu pārstāvēt uzņēmumu sarunās ar banku (Uzņēmuma Protokoli / lēmumi / pavēles par amata ieņemšanu, darba līgumu.
*Pases kopiju un izziņu par dzīves vietas deklarāciju
*Pilnvaras kopiju, kur norādīts, ka persona uzņēmuma vārdā var viekt darbības ar kontu – atvērt, veikt makšajumus un arī slēgt to.
4. Uzņēmuma zīmogu.
Juridiskai personai jāsniedz atbildes uz jautājumiem un uz vietas bankā jānoformē iesniegums par konta atvēršanu.
Jāiesniedz parakstu paraugi, kurus apstiprina bankas darbinieks, bet, ja paraksta tiesības ir vairākiem uzņēmuma darbiniekiem, tad jāiesniedz notāra apstiprināti paraugi, kur tekstam jābūt tulkotam + Apostils (apostille).
Jāaizpilda arī dažādas anketas (norādītas zemāk).

Šis raksts ir informatīvs un precīzāku informāciju saņemsiet bankā. Galvenais ieteikums – uz jautājumiem anketās un uz vietas bankā atbildēt maksimāli godīgi. Visa informācija par uzņēmumiem un privātpersonām mūdienās ir ļoti viegli pārbaudāma. Sakumā dokumenti jāiesniedz elektroniski un, tiklīdz saņemts  apstiprinājums (pārbaude ilgst aptuveni trīs darba dienas), varat dodies uz banku personīgi ar visiem nepieciešamajiem dokumientiem. Viena liela dīvainība ir notekumi, kurus BSB Bank izvirza saviem jaunajiem ārzemju klientiem, proti, pirmos divus – trīs mēnešus veikt maksājumus no sava konta varēs tikai bankā uz vietas kā deviņdesmitajos. Tikai pēc minētā laika banka dos piekļuvi internetbankai. Pozitīva lieta – Baltkrievijas bankas pārsvarā neatsaka savus pakalpojumus uzņēmumiem, kuri ir saistīti ar kriptovalūtām.

Tāpat kā par privātpersonas konta atvēršanu Baltkrievijā, arī šoreiz interesējāmies BSB Bank Minskā. Bankai ir vairākas filiāles, visērtāk to var izdarīt galvenajā ofisā Minskā, Uzvarētāju prospektā 23/4 (пр-т Победителей, 23, к. 4, г. Минск, Беларусь).  Bankas filiāles darba laiks: Darbadienienās no 09:00-20:00, sestdienās no 10:00 – 16:00. Bankas darbinieki runā baltkrievu, krievu un arī angļu valodā.

Papildu materiāli:

Jautājumi, kurus uzdod klientam, atverot bankas kontu. (krievu valodā)

Anketa FL 2018 – aizpilda uzņemuma pārstāvis, kurš rīkojas uzņēmuma vārdā un bankā iesniedz dokumentus (krievu valodā)

Anketa ORGANIZATSIYA 2018 (krievu valodā)

Bankas BSB mājaslapa

Nekas pārcilvēcīgs no bankas puses netiek prasīts un,  ja ir nepieciešamība, viss ir izdarāms. Baltkrievijā ir ļoti daudz banku, salīdzinot ar Latviju, labrāt uzzinātu par jūsu pieredzi komentāros!

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top