Biržas

Kādas bankas strādā ar lielākajām kriptovalūtu biržām. Saraksts

Kādas bankas strādā ar lielākajām kriptovalūtu

Vietnes Block žurnālisti noskaidrojuši, kādu banku pakalpojumus izmanto kriptovalūtu biržas. Viņu pārskats ievieš skaidrību jautājumā par to, vai Bitfinex patiešām ir saskārusies ar problēmām.

Atgādinām – vispirms Bitfinex radās traucējumi līdzekļu ievadīšanā un izvadīšanā, kas radīja aizdomas par maksātnespēju. Pēc tam Noble Bank, kas iepriekš sadarbojās ar Tether, tika izlikta pārdošanā. Tālāk, kad Binance un Kucoin apturēja Tether tirdzniecību, bitkoina cena šajās platformās strauji palielinājās. Visbeidzot – kompānija Tether pārskaitīja savus aktīvus uz Deltec Bank, kas daļēji mazināja bažas saistībā ar Bitfinex un USDT.

Visu šo nepatikšanu fonā daudziem radās jautājums – kādu banku pakalpojumus izmanto citas biržas. Vietnes Block žurnālisti ir sastādījuši kredītiestāžu sarakstu, ar kurām sadarbojas krioptovalūtu platformas:

Kadu banku pakalpojumus izmanto kriptovalutu birzas

Block liek manīt, ka Bitfinex cenšas slēpt informāciju: “Pēc visa spriežot – Bitfinex ir vienīgā lielā kompānija, kas atver kontus ar “alternatīviem” nosaukumiem. Iespējams, ka tieši šī slepenība kļuva par iemeslu kritikai un aizdomām.

Sarakstā nav BitMEX, kas savā platformā netirgo Amerikas dolāru un ir reģistrēta Seišelu salās.

Kriptovalūtu sfērā problēmas ar banku pakalpojumiem ir diezgan izplatītas. Pagājušajā gadā ar tām saskārās pat ļoti populārā Coinbase – kā apgalvo Business Insider.

Tamlīdzīga tendence vērojama visā pasaulē. Tā pagājušajā nedēļā Kanādas Imperial Bank of Commerce iesaldēja bankas kontu ar 28 milj. $, kas pieder kriptovalūtu biržai QuadrigaCX, bet nesen Indijas Rezervju banka visām valsts bankām aizliedza sadarboties ar kriptovalūtu platformām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top