Visas ziņas

Banknote palielina lombardu tīklu līdz 90 filiālēm visā Latvijā

Banknote palielina lombardu tīklu līdz 90 filiālēm visā Latvijā

DelfinGroup koncernā ietilpstošā zīmola Banknote lombardu tīkls šogad paplašinājies līdz 90 filiālēm visā Latvijā. Jaunākā filiāle ir uzsākusi darbu Rīgā, Deglava ielā 120, blīvi apdzīvotajā Pļavnieku mikrorajonā, kur paredzams liels pieprasījums pēc Banknotes sniegtajiem aprites ekonomikas pakalpojumiem.

Filiāļu tīkla paplašināšana nodrošina cilvēkiem ērtāku piekļuvi lombarda un finanšu pakalpojumiem tuvāk viņu dzīvesvietai, sekmējot DelfinGroup vīzijas īstenošanu – veidot ilgtspējīgu sabiedrību, sniedzot iespējas un veicinot finanšu iekļaušanu. DelfinGroup uzskata, ka jaunās filiāles klienti pozitīvi novērtēs arī Banknotes aprites ekonomikas popularizēšanas pūles un sniegto pakalpojumu pozitīvo ietekmi uz lietotu preču dzīvescikla pagarināšanu un vidi.

SIA DelfinGoup izpilddirektors un par Banknotes filiāļu tīklu atbildīgais valdes loceklis Ivars Lamberts komentē: “Jaunās filiāles atvēršana ļaus mums efektīvāk nodrošināt klientus ar viņiem nepieciešamajiem pakalpojumiem vietā un laikā, kas viņiem ir ērti. Situācijai valstī uzlabojoties, būsim ieguvuši filiāli ar lielu klientu plūsmu, kas veicinās mūsu mērķu sasniegšanu gan tirdzniecības, gan aizdevumu izsniegšanas, kā arī klientu apmierinātības ziņā. Ņemot vērā filiāles plašās telpas un izdevīgo izvietojumu mikrorajonā, sagaidām teicamus mazlietoto mantu tirdzniecības rādītājus. Lai gan cilvēki aktīvi izmanto mūsu interneta veikalu, esam novērojuši, ka lielai daļai klientu patīk preci pirms tās iegādes apskatīt klātienē.”

Filiālē tiks nodrošināts pilns pakalpojumu klāsts – mantu un vērtslietu novērtēšana, uzpirkšana, ieķīlāšana, pieteikšanās bezķīlas patēriņa aizdevumiem un to saņemšana. Filiālē būs pieejams arī plašs mazlietotu, pārbaudītu un atjaunotu, kā arī jaunu mantu klāsts. Piedāvājumā būs gan zeltlietas, gan elektrotehnika.

Pandēmijas laikā ir samazinājies klātienes pieprasījums pēc sadzīves elektronikas un juvelierizstrādājumiem, bet ir augusi interese preces iegādāties Banknotes filiāļu tīkla interneta vietnē veikals.banknote.lv. Iegādājoties kādu no precēm Banknotes internetveikalā, tā vispirms jārezervē un pēc tam to ir iespējams saņemt uz vietas filiālē vai ar kurjera piegādi. Banknote lepojas, ka šobrīd ir vienīgais mazumtirgotājs Latvijā, kurš piedāvā tik daudzveidīgu klāstu ar lietotām un pārbaudītām precēm, vienlaikus nodrošinot plašu pirkumu saņemšanas punktu tīklu.

Par DelfinGroup

SIA DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares uzņēmums, kas dibināts 2009.gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 270 profesionāļiem 90 filiālēs 38 Latvijas pilsētās. Koncerns 2019.gadā nodokļos samaksāja 2,97 miljonus eiro. SIA DelfinGroup ir LTRK dalībniece un ir saņēmusi VID sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. Koncerna pamatpakalpojumi ir lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas tiek tirgotas Nasdaq Riga Baltijas First North obligāciju sarakstā.

Informāciju sagatavoja Kristaps Bergmanis, SIA DelfinGroup valdes loceklis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top