Bitcoin Cash

Barri Silberts: hardfork Bitcoin Cash nodarījis kaitējumu visai kriptovalūtu industrijai (Video)

hardfork Bitcoin Cash nodarījis kaitējumu visai kriptovalūtu industrijai

Atgādinām – oktobra beigās kriptoindustrija izraisīja pastiprinātu sabiedrības intereses pieaugumu. Bitkoina sabrukuma fonā meklējumu vaicājumu skaits par kripto pieauga līdz 4 mēnešu maksimumam. Turklāt lietotāji arī visbiežāk meklēja “Bitcoin Cash” monētas hardforka dēļ.
Digital Currency Group izpilddirektors (CEO) Barri Silberts intervijā televīzijas kanālam CNBC pastāstīja – BCH tikai novērš investoru uzmanību no industrijas galvenajām problēmām.
Silberts uzskata – lauvas tiesa kripto entuziastu uzmanības tika vienkārši izkaisīta nekurienē. Hardfork Bitcoin Cash – nav tik nopietns notikums, kam jāvelta tika daudz piezīmju medijos. GDC izpilddirektors atzinās, ka viņš nav kautiņu fans. Tomēr strīdos viņš vienmēr nostāsies oriģinālā bitkoina pusē – nevis tā forku.
Hardfork – tā ir uzmanības novēršana. Hardfork Bitcoin Cash industrijai nodarīja kaitējumu, bet, ja bitkoins vienalga šajā situācijā būs uzvarētājs – tad tas vēlreiz pierādīs galvenās kriptovalūtas stabilitāti. Tās izturību jau ir pārbaudījuši konkurenti – un tā ne reizi nav atdevusi savas pozīcijas.
Pēc BCH apspriešanas Silberts atgriezās pie galvenā jautājuma – tirgus pašreizējā stāvokļa un tā straujā krituma iemesliem. Pēc eksperta domām – liela nozīme notikušajā bija fondiem, kuri tur ļoti riskantas pozīcijas tehnoloģiskās akcijās un kriptovalūtās. Akciju kritums izraisīja nepieciešamību minimizēt zaudējumus, tāpēc lielie investori sāka masveidā nopludināt savus bitkoinus.
Silberts atcerējās arī par ICO. Izrādās – jaunuzņēmumiem bija izšķiroša loma Ethereum un pārējo altkoinu krišanā. Atgādinām – mēs jau iepriekš rakstījām par ETH masveida likvidāciju no ICO komandu krājumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top