Visas ziņas

Bērni un kriptovalūtas. Kā jaunā paaudze pelna savas pirmās bagātības

Kriptobērni

Mūsdienu jaunajai paaudzei jau sen neinteresē spēlēt “sunīšus”, kazakus-laupītājus utt. Kad rokās ir viedtālrunis vai klēpjdators, kas pieslēgts pie milzīgas datu un zināšanu bāzes, visas bērnišķīgās izklaides aizvirzās otrajā plānā. Daži bērni jau ir gatavi izgriezt pogas pieaugušiem izstrādātājiem un programmētājiem.

Bērni un kriptovalūtas: Z paaudze uz blockchain viļņa

Daudzi pieaugušie līdz galam nesaprot – kā uzbūvēts blockchain, kas ir kriptovalūtas un kā ar tām pelnīt, bet jaunatne, kas cenšas iet kopsolī ar laiku, aizvien vairāk iedziļinās šai sfērā, stimulējot tās attīstību un ļaujot viņiem iegūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī vairot pašu kapitālu.

Aplūkosim dažus lieliskus piemērus:

Ēriks Finmans miljonārsEriks Finmans. Šis zēns jau 12 gadu vecumā ir novērtējis visu kriptovalūtu perspektīvumu un laikus ieguldījis savu naudu šajā nozarē. Tikai 6 gadu laikā viņam ir izdevies savu bagātību palielināt līdz 4 miljoniem dolāru, kurus viņš ieguva investējot bitkoinā. Vecmāmiņa uzdāvināja viņam $1000. Viņa vēlējās, lai mazdēls naudu atliek mācībām koledžā, bet Ēriks rīkojās savādāk.  Vel šobrīd viņš kriptovalūtās saskata milzīgu komerciālu potenciālu, tāpēc negrasās apstāties.

 

Eddijs Zilans bitkoinu īpašnieksEddi Zilans. Šis jaunais cilvēks kriptovalūtas pamanīja nedaudz vēlāk kā Eriks Finmans. Pirmos ETH viņš iegādājās par 100 dolāriem, pēc tam tos ievietoja Coinbase biržā un pāris stundās prata iegūt 10 dolāru peļņu. Tādi rezultāti zēnu iedvesmoja, un jau pēc kāda laika viņš ieguldīja kriptovalūtās 12 tūkstošus dolāru, kas pēc tam viņam ienesa aptuveni 350 tūkstošus dolāru. Šobrīd Eddi pieder portfelis, kura kopējā vērtība tiek lēsta 1 miljona ASV dolāru apmērā, un arī izveidojis konsaltinga kompāniju Cryptocurrency Financial.

 

Endrjū Kori un kriptovalūtasEndrjū Kori. Bērni un kriptovalūtas ne vienmēr apvienojas labuma gūšanai. Tāds piemērs ir Endrjū Kori, kurš 11 gadu vecumā ir uzrakstījis un izdevis savu grāmatu, kas veltīta bitkoinam. Tiesa, tā orientēta uz bērniem, bet to izlasīt būs noderīgi arī pieaugušajiem, kuri nav apguvuši blockchain un kriptovalūtu ābeces pamatus.

Jāatzīmē, ka jauno cilvēku vidū ir arī tādi, kam prātā nav nemaz tie cēlākie nodomi. Tā krāpniecības shēmu Bitсoin Platinum aktivizēja nepilngadīgs pusaudzis. Tiesa, šī mazā speciālista nekrietnību ātri atklāja. Pats “scammers” apgalvo, ka gribēja savākt tikai 5 tūkstošus dolāru.

Ļevs Čižovs un kriptoNo rietumu kriptoentuziastiem neatpaliek arī Krievijas skolnieki. Tā, piemēram, Ļevs
Čižovs, astotās klases skolēns aktīvi nodarbojas ar neironu tīklu izstrādēm un pēta kriptovalūtas. Viens no viņa lielākajiem sasniegumiem ir uzvara Krievijas konkursā “Digitālā ekonomika. Z paaudze”. Pašreiz Ļevs ne tikai pēta kriptovalūtas, bet viņam pieder arī ienesīgs kriptoportfelis, kā arī viņš plāno laist klajā savu monētu.

Ir tik daudz iespēju, gan jaunam, gan vecam. Atliek tikai uzdrošināties izkāpt no savas komforta zonas un uzsākt ko jaunu un gūt patiesu gandarījumu, kas motivē rīkoties un sasniegt jaunas virsotnes. Lai izdodas!

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top