Valūtas

Studenti var iegūt bezmaksas biļetes uz Neo Devcon pasākumu Sietlā

Studenti var iegūt bezmaksas biļetes uz Neo Devcon pasākumu Sietlā
Ķīnas lielākā platforma aicina nākamos blokķēdes tehnoloģijas talantīgos apguvējus bez maksas apmeklēt Devcon rīkotu pasākumu Sietlā, kurā tiks prezentēta platformas jaunā 3.0 versija.
NEO platformas izstrādātāji sola, ka sīkāku informāciju par jauno 3.0 versiju būs iespējams uzzināt otrajā NEO DevCon rīkotajā pasākumā Sietlā no 16. – 17. februārim.
Ēriks Zangs, platformas izstrādātājs, pasākumā sola atklāt sīkāku informāciju par platformas jauno versiju, kas būs paredzēta liela apjoma komerciālam lietojumam.

Ir paredzēts, ka jaunā platformas versija NEO 3.0 nodrošinās ātrākas transakcijas, lielāku stabilitāti un paplašinātas lietojumprogrammu saskarnes viedajiem līgumiem. Šis ir vislielākā mēroga platformas atjauninājums kopš 2016. gada oktobra, kad tā uzsāka darbību.

Galvenais pasākums notiks Hyatt Regency Hotel, Sietlā, un tajā piedalīsies NEO dibinātāji Da Hongfei un Ēriks Zangs, kā arī izcili runātāji no blokķēdes tehnoloģijas pasaules, tostarp Drjū Guds, Microsoft Digital rīkotājdirektors un Miha Kralj – pasaulē lielāko konsultāciju uzņēmumu Accenture un Daniel Haudenschild izpilddirektors, kā arī Swisscom Blockchain izpilddirektors. Studentiem un lietojumprogrammu izstrādātājiem tiek piedāvātas bezmaksas biļetes uz pasākumu. Sīkāku informāciju par to varat uzzināt šeit.

Sietla ir kļuvusi par inovatīvu tehnoloģiju centru, kurā koledžas un universitātes studentiem ir iespēja uzsākt savu karjeru jauno tehnoloģiju jomā.
NEO pasākuma organizatori sola studentiem sniegt vērtīgu pieredzi saistībā ar jaunumiem blokķēdes tehnoloģijā.
Šis solis ir viena no NEO stratēģijām piesaistīt jaunos kodu izstrādātājus un datorzinātnes studentus jaunajai blokķēdes tehnoloģijas platformai.
NEO piedāvās arī darbnīcu pasākuma laikā, kurā kodu izstrādātāji tiks iepazīstināti ar NEO viedo platformu. Tajā varēs uzzināt, kā darboties NEO vidē, izveidot viedo līgumu, pielāgot to blokķēdei, un kā lietot saskarni un viedos līgumus.

Tāpat tiks nodrošināta informācija par to, kā izveidot savas decentralizētās lietojumprogrammas NEO platformā.
NEO plānos ir arī izveidot uz blokķēdes tehnoloģiju balstītas spēles un decentralizētās lietojumprogrammas. Par to visu sīkāk būs iespēja uzzināt DevCon rīkotajā pasākumā.

Ekosistēmas projektu Moonlight, Nash, Guardian Circle, un Bridge Protocol, kā arī BlaCar projekta izstrādāji, kuri platformā integrēja Imperial Thrones spēli, informēs par to, kā viņi izstrādā decentralizētās lietojumprogrammas.

Plānotais pasākums un darbnīca būs ļoti pieprasīti, tāpēc, ja vēlaties, rezervējiet vietu jau iepriekš, sazinoties pa e-pastu devcon@neo.org.
Lai uzzinātu sīkāku informāciju, apmeklējiet mājaslapu: devcon.neo.org.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top