Tehnoloģijas

Argentīnas eksprezidents ir ticies ar vienu no Ethereum dibinātājiem

Argentīnas eksprezidents Maurisio Makri ir ticies ar vienu no Ethereum dibinātājiem – Vitaļiku Buterinu.

Maurisio Makri: “runa ir par šīs tūkstošgades inovatīvāko decentralizēto tehnoloģiju. Digitālajam aktīvam Ethereum piemīt visai spēcīga vērtība”.

Makri atklāja arī notikušās sarunas saturu –  tika runāts par kriptovalūtu lomu un tām blokķēdes iespējām, kuras var sākt izmantot valstis visā pasaulē. Pati tikšanās notika Buenosairesas konferences ietvaros, ko organizēja web 3.0 protokolu izstrādes projekts The Graph.

Vitaļiks Buterins konferenci apmeklēja kā parasts viesis. Diskusiju laikā tika skartas tēmas par personības verifikācijas sistēmu attīstību pasaulē un bāzes ienākuma koncepcija. Buenosairesas tikšanās laikā kā spīkeri piedalījās: Tomi Pierucci – viens no lielākās ASV bankas JP Morgan tehniskajiem speciālistiem; Gomess Minužins – top menedžeris, kurš pārstāv kādu vietējo banku.

Saskaņā ar Chainalysis informāciju – Argentīna ir viena no deviņām pasaules valstīm, kur tiek izrādīta vislielākā interese par digitālajiem aktīviem uz inflācijas fona, kas gada izteiksmē ir aptuveni 49%.
Buenosairesā regulatori pašreiz apspriež iespēju atļaut klasiskajām vērtspapīru tirdzniecības platformām veikt darījumus ar kriptovalūtu fjūčeriem. Argentīnā kriptovalūtas šobrīd nav aizliegtas, taču tām nepieciešams detalizētāks regulējums saistībā ar to emisijas, apmaiņas un citu izmantošanas mērķu aspektiem.

Ethereum izstradātaji plāno spert nozīmīgu soli savā attīstībā līdz 2022. gada II ceturkšņa beigām, pārejot darboties tīklam uz Proof-of-stake protokola bāzes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top