Tehnoloģijas

Bils Millers: par likmi uz bitkoinu un altkoiniem

Bils Millers izsakās par likmi uz bitkoinu un apšauba altkoina panākumus

Michael Förtsch/Unsplash

Miljardieris, investors un “Miller Value Partners” dibinātājs Bils Millers intervijā Viljamam Grīnam bitkoinu nosauca par digitālo zeltu un salīdzināja savu likmi uz to ar “Amazon” akciju pirkšanu dot-com burbuļa krīzes laikā.

Pēc miljardiera teiktā, vairāk nekā pirms 20 gadiem viņš iegādājās tehnoloģiju giganta akcijas par vidējo cenu 17 ASV dolāri. Pirmā kriptovalūta viņam izmaksāja vidēji 500 ASV dolārus par bitkoinu.

Plašsaziņas līdzekļi 2017. gadā ziņoja, ka Bilam Milleram 1% no saviem līdzekļiem pieder bitkoinos, kurus viņš iegādājās 2014. gadā. Tajā pašā laikā viņa riska ieguldījumu fonds ar aktīviem 2,2 miljardu ASV dolāru apmērā palielināja kriptovalūtas daļu portfelī līdz 50%.

“Bitkoinu uzkrājums 43 000 ASV dolāru apmērā tagad ir daudz mazāk riskants nekā 300 ASV dolāri. Tagad tas ir atzīts, jo tajā ir ieguldīts milzīgs riska kapitāls, ir iesaistītas visas lielās bankas, ” apgalvo miljardieris.

Bils Millers ieguldītājiem iesaka, kuri nav pārāk dziļi iedziļinājušies kriptovalūtas būtībā, ieguldīt ne vairāk kā 1% līdzekļu digitālajos aktīvos.

Runājot par altkoiniem, Millers atzīmēja, ka izredzes gūt panākumus ar vairāk nekā “10 000 tokeniem un citiem digitālajiem aktīviem” ir ārkārtīgi niecīgas.

“Bitkoins, Ethereum un dažas citas kriptovalūtas, iespējams, pastāvēs kādu laiku,” viņš piebilda.

Millers ir optimistisks attiecībā uz Coinbase kapitalizācijas perspektīvām, kuras akcijas viņš nosauca par “noklusējuma pozīciju ieguldītājiem izaugsmē”.

“Coinbase tirgus kapitalizācija varētu būt 500 miljardi ASV dolāru vai 1 triljons ASV dolāru kā augošai kompānijai strauji mainīgā nozarē,” viņš atzina.

Bet, pērkot šādus aktīvus, nevajadzētu satraukties par to cenu gadu vai pat divus, ieteica miljardieris.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top