Visas ziņas

Binance aktivizē savu maininga pūlu

Kriptovalūtu birža Binance aktivizē savu maininga pūlu, kura skaitļošanas jaudas tiks izmantotas bitkoina ieguvei. To savā Twitter pavēstījis Binance izpilddirektors (CEO) Čanpens Čžao.

“Jā, Binance drīz palaidīs savu maininga pūlu, – viņš uzrakstījis. – Attēls no #BinanceMiningPool pirmās tiešraides tagad tiek izplatīts starp Ķīnas kopienas dalībniekiem”.

Čžao atturējās atklāt detalizētāku informāciju – vien atzīmējot, ka šis nav 1.aprīļa joks.

“Mēs neizvēlējāmies dienu. Tā vienkārši notika, ka šis pieteikums bija gatavs šodien”, – viņš paskaidroja.

Binance jau piedāvā “dāsnus” referālos bonusus potenciālajiem klientiem starp maineriem Ķīnā, kuriem tiek piedāvāts nodarboties ar tās jaunā servisa virzīšanu.

Pašlaik savi maininga pūli ir tādām biržām – kā OKex un Huobi. Saskaņā ar Blockchain.com datiem – tās ietilpst lielāko Bitcoin maininga pūlu Top 10.

Otrā lielākā maininga pūla – Pooling viceprezidents Alexandro de la Torre ir pārliecināts, ka biržas šajā biznesā iesaistās likviditātes dēļ, jo tieši mainings ir vislētākais veids, kā pievienot likviditāti tirdzniecības platformai.

LIELĀKO MAININGA PŪLU TOP 10 2020

Jāatzīmē, ka pūli Antpool un BTC bitkoina tīkla hashrate ir zaudējuši līderpozīcijas.

16.septembrī BTC.com zaudēja pirmo vietu, kuru bija ieņēmis pēdējos gados, citam Ķīnas pūlam – Poolin, kura hashrate konkrētā brīdī bija 13 378,00 Px/s. 2018. gada pirmajā pusē Bitmain maininga pūlu (tai skaitā BTC.com, AntPool un ViaBTC) hashrate pietuvojās bīstamajam 51% slieksnim, kas izraisīja nopietnas bažas par 51% uzbrukuma rīkošanu.

Avots: Coindesk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top