Biržas

Binance atjaunojusi darbību pēc pārtraukuma “nestandarta tirgus uzvedības” dēļ

Apjoma ziņā pasaulē lielākā kriptovalūtu birža Binance dienu iepriekš fiksējusi aizdomīgu tirdzniecības aktivitāti, kas saistīta ar altkoinu Syscoin. 3 stundas pēc uzbrukuma sākuma birža apturēja visas operācijas platformā sakarā ar tehniskās apkopes nepieciešamību.

Syscoin izstrādātāji paziņoja par problēmu konstatēšanu tīkla darbībā un vērsās pie biržām ar ieteikumu apturēt altkoina Syscoin ievadīšanu, izvadīšanu un tirdzniecību. Vēlāk projekta pārstāvji apstiprināja, ka pamanījuši “SYS nestandarta tirgus uzvedību, kas saistīta ar netipisku blockchain aktivitāti”.

Kļūda parādījās biržā Binance – neparastā tirdzniecībā bija iesaistīti 87% SYS diennakts tirdzniecības apjoma. Noteiktā brīdī vienas Syscoin monētas vērtība sasniedza līdz 96 BTC – pēc kursa pacelšanās no atzīmes 0.00004 BTC.

“Jā, konkrētā minūtē Syscoin patiešām tika tirgots par cenu 96 BTC. Mēs identificējām ļoti daudzas kļūdas, kas saistītas ar tirdzniecības botiem, kā arī par problēmām ar Syscoin transakcijām ziņoja daudzi lietotāji”, – situāciju komentējis Syscoin līdzdibinātājs Sebastjans Di Mišels.

3 stundas pēc SYS izstrādātāju Twitter paziņojuma Binance paziņoja par neplānotu sistēmas apkopi.

“Tā ir SYStēmas apkope”, atzīmējis kāds no lietotājiem.

Birža Binance paziņojusi, ka tehniskā apkope saistīta ar netipisku tirdzniecību.

Šobrīd tirdzniecība biržā atsākusies – Binance paziņoja par kļūdu, kas saistīta ar API atslēgām, dzēsa esošās API atslēgas un aicināja treiderus tās atjaunot. Visi lietotāju līdzekļi ir drošībā.

Kā teikts tehniskā atbalsta paziņojumā – pilnā apmērā tirdzniecības operācijas atsākās no 08.00 UTC . Iepriekš lietotājiem atkal bija iespējams veikt līdzekļu izvadīšanu, atcelt orderus un realizēt citas operācijas, kas saistītas ar personiskā konta darbību.

Atgādināsim, ka analoga situācija ar tirdzniecības botu kļūdu Binance jau bija vērojama 2018. g. martā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top