Valūtas

Binance atvainojusies Steem kopienai par palīdzību Džastinam Sanam

Kriptovalūtu birža Binance atvainojusies blokķēdes projekta Steem kopienai par TRON dibinātājam Džastinam Sanam  sniegto palīdzību.

Birža paskaidrojusi savu dalību balsošanā ar “neizpratni par ierosinātā forka detaļām”. Tā atsauca savas balsis pēc detalizētas informācijas saņemšanas par atjauninājumu. Kopumā balsošanai Binance nodrošināja 31 730 000 STEEM, kas ir desmitā daļa no kriptovalūtas pašreizējās emisijas.

“Binance saglabā neitralitāti un nav ieinteresēta pārvaldīt blokķēdes līmenī ārpus savas ekosistēmas. Mēs atbalstām normālus atjauninājumus/hardforkus un turpināsim to darīt nākotnē”, – teikts biržas paziņojumā.

Binance arī paudusi cerību par vienošanos starp Steemit un Tron:

“Ja viņi to nespēs izdarīt, un tā rezultātā radīsies risks Steem lietotājiem Binance, tad mēs ar lietotāju piekrišanu paturēsim tiesības veikt atbilstošus pasākumus”.  

Februāra vidū sociālā tīkla Steemit vadība paziņoja par lietotnes migrāciju no blokķēdes Steem uz blokķēdi Tron stratēģiskās partnerības ietvaros. Turklāt daļu komandas aktīvu bija paredzēts nodot Sana rīcībā. Tas izraisīja blokķēdes Steem validatoru satraukumu – un  22. februārī viņi ar balsu vairākumu ieviesa grozījumus protokolā, nobloķējot Steemit komandas tokenus.

Mēģinot iegūt piekļuvi nobloķētajiem aktīviem, Džastins Sans vērsās pie vairākām lielām biržām – tostarp Binance, Huobi un Poloniex – lūdzot tām palīdzēt atbloķēt viņa balsu daļas blokķēdē Steem. Vienlaikus viņš apsūdzēja validatorus mēģinājumā piesavināties viņam piederošos aktīvus.

Vajadzīgā balsis tika saņemtas, un marta sākumā sociālā tīkla Steemit komanda paziņoja par softforka seku likvidāciju. Kā paziņoja izstrādātāji – pārņemot tīkla kontroli, viņi tādējādi novērsa “vadības centralizāciju”.

Iepriekš minētā Poloniex tostarp bloķēja vairāk nekā 2 milj. Steem koinus, pārveidojot tos par balsošanai izmantojamiem Steem Power (SP) tokeniem. Tā rezultātā lietotāji kādu laiku nevarēja piekļūt saviem līdzekļiem, un pret biržu un Sanu tika arī vērstas apsūdzības par mēģinājumu pārņemt tīkla vadību.

Iepriekš šomēnes birža Huobi atzinās, ka – atbalstot lēmumu par blokķēdes Steem iepriekšējo validatoru nobīdīšanu pēc Džastina Sana lūguma – tā bija izmantojusi klientu aktīvus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top