Biržas

Birža Binance pārtrauks sniegt pakalpojumus Baltkrievijas rezidentiem

28. novembrī kriptovalūtu biržas Binance lietotāji no Baltkrievijas saņēma vēstuli par to, ka platforma vairs nesniegs viņiem pakalpojumus

28. novembrī kriptovalūtu biržas Binance lietotāji no Baltkrievijas saņēma vēstuli par to, ka platforma vairs nesniegs viņiem pakalpojumus. Binance pārstāvis Gļebs Kostarevs apstiprinājis vēstules patiesumu.

 “Sakarā ar pēdējiem Lietošanas noteikumu (LN) atjauninājumiem – mēs ar dziļu nožēlu jums paziņojam, ka turpmāk vairs nevarēsim sniegt jums mūsu pakalpojumus. Ja jūs neesat lasījuši mūsu LN, mēs ļoti iesakām jums to izdarīt”, – teikts Binance paziņojumā.

Biržas LN teikts, ka Binance patur sev tiesības mainīt LN jebkurā laikā un pēc sava ieskata.

“Izmantojot Binance pakalpojumus, jūs apliecināt, ka neatrodaties kādos tirdzniecības vai ekonomisko sankciju sarakstos, tostarp ANO Drošības padomes vai Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankciju sarakstos. Binance patur sev tiesības izvēlēties tirgus un jurisdikcijas biržas darbībai un var ierobežot vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu konkrētu valstu rezidentiem”, – norādīts Binance LN.

Nav zināmi precīzi dati, kad kripto birža pārtraukt pakalpojumu sniegšanu. Pēc Gļeba Kostareva teiktā – Krievijas rezidentus šie ierobežojumi neskars.

Atgādinām – novembra sākumā Binance aicināja Irānas rezidentus izvadīt līdzekļus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top