Biržas

Biržā Binance pieaug BTC, ETH un citu kriptovalūtu uzkrājumi

 

Binance līdzdibinātājs un ģenerāldirektors Čanpens Čžao

Binance līdzdibinātājs un ģenerāldirektors Čanpens Čžao intervijā CNBC pastāstīja par BTC, ETH un citu kriptovalūtu, kuras lietotāji uzglabā Binance, apjoma pieaugumu. Turklāt viņš dalījās domās par iespējamiem  cenas katalizatoriem.

Saskaņā ar Čžao teikto – BTC daudzums biržas aukstajos makos nepārtraukti aug. Pēc visa spriežot, lietotāji cenšas akumulēt monētas cerībā, ka “lāču” trends drīzumā izvērsīsies. Un tas saistīts ne tikai ar bitkoinu, bet arī Ethereum un citām kriptovalūtām. Čžao to dēvē par “labu zīmi”, jo aizvien vairāk lietotāju uzticas Binance kā savu kripto iekrājumu glabātuvei.

Parasti, kad samazinās tirdzniecības apjoms, bet monētas cena tirgū stabilizējas – lietotāji novirza monētas uz saviem makiem. Šajā situācijā mēs vērojam pretēju scenāriju.

Viņš sprieda arī par to – vai ārpus biržas darījumus var uzskatīt par jaunu tirgu kriptovalūtām, jo tie atnes industrijai institucionālo naudu. Turklāt spekulanti apgalvo, ka mazumtirdzniecības investoru skaits samazinās. Viņš uzskata, kas tas ir iespējams, jo ārpus biržas tirgū arī tiek fiksēti lieli apjomi. Tie ir ekvivalenti informācijai, ko mēs redzam online.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top