Biržas

Binance ģenerāldirektors (CEO) darījis zināmus savas komandas ambiciozos plānus

Kripto biržas Binance ģenerāldirektors Čanpens Čžao konferencē Singapūrā paziņojis, ka kompānija izvirzījusi sev uzdevumu nostiprināties visos perspektīvajos tirgos, ziņo CoinSpeaker.

Platforma veikusi ceļu no neliela projekta, kas piesaistīja 15 milj. $ ICO gaitā, līdz vienai no lielākajām kriptovalūtu platformām pasaulē. Biržas ģenerāldirektors (CEO) solījis, ka jau nākamajā gadā katrā kontinentā būs vismaz pa vienai Binance pārstāvniecībai, bet ideālā gadījumā – pa divām.

Tomēr vēl ir daudz neatrisinātu problēmu. Vissarežģītākās saistītas ar kriptovalūtu operāciju regulēšanu konkrētās valstīs. Grūtības attiecībās ar regulatoriem bieži izraisa sarežģījumus investoru piesaistes procesā.

Līdz ar kriptovalūtu tirgus attīstību Binance plāno padarīt savu biržu par pilnībā decentralizētu. Čžao atzīmējis, ka 2018. gada pirmajā ceturksnī birža guvusi peļņu 200 milj. $ apmērā, bet otrajā ceturksnī šis rādītājs samazinājās līdz 150 milj. $. Tomēr pēc gada kopsummas komanda sagaida visai labus finanšu rezultātus.

Atgādinām – iepriekš tika ziņots, ka Binance gatavojas realizēt tirdzniecības platformu Singapūrā un vietējiem treideriem dot iespēju veikt operācijas ar digitālajiem aktīviem pārī ar Singapūras dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top