Biržas

Binance paziņojusi par jaunu infrastruktūras platformu lokālajām biržām

Binance will soon be launching a digital asset trading platform

Kriptovalūtu birža Binance paziņojusi par platformu digitālo aktīvu tirdzniecībai, kuru nelielas biržas var izmantot lokālajiem tirgiem, – raksta Coindesk.

Platforma ar nosaukumu Binance Cloud vietējām biržām piedāvās aktuālo (spota) tirgu un fjūčeru tirdzniecību, kā arī API integrāciju ar vietējām bankām un fiat/kriptovalūtas P2P maiņas servisus.

Birža paziņo, ka Binance Cloud izmantošana atbrīvos biržu potenciālos operatorus no problēmām, kas saistītas ar drošību un mērogojamību. Kā arī dos tām vairāk laika un resursu, lai saņemtu, piemēram, atbilstošas atļaujas no regulatoriem.

Binance Cloud piedāvā galvenās biržas Binance.com virzītājspēku, drošību un likviditāti. Kaut arī biržai var būts pašai  savs zīmols un vietējā fiat valūta – aiz tās stāvēs pati Binance.

“Binance Cloud – tas ir komplekss risinājums, kas ietver vienkārši izmantojamus instrumentus, kuri ļauj klientiem pārvaldīt līdzekļus, tirdzniecības pārus un monētu listingus. Kā arī daudzvalodu atbalstu un vairāk iespēju darbam Binance ekosistēmā”, – paziņo birža.

Binance drīzumā plāno pievienot steikinga un ārpus biržas operāciju servisus, kā arī iespēju laist apgrozībā tokenus, izmantojot savu IEO platformu.

Tādējādi Binance tagad konkurēs ar kompāniju AlphaPoint, kas tika dibināta 2013. gadā, un pašlaik ir viens no lielākajiem infrastruktūras piegādātājiem kriptovalūtu biržām. Coindesk apstiprina, ka AlphaPoint nodrošina savus risinājumus vairākām lielākajām kripto biržām pasaulē, kaut gan konkrētus klientus nenosauc.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top