Biržas

Binance parāda savas nākamās decentralizētās biržas interfeisu

Binance parāda savas nākamās decentralizētās biržas interfeisu

Kripto birža Binance publicējusi pēc skaita otro video, kurā demonstrētas iepriekš pieteiktās decentralizētās tirdzniecības platformas iespējas. Jaunajā video parādīts pilnvērtīgs treidinga interfeiss, kontu izveides process un Binance Chain blokķēdes apskats.

Spriežot pēc video – Binance DEX interfeiss daudzējādā ziņā atgādinās jau esošās biržas ārējo izskatu. Papildu funkcijas iekļauj iespēju pievienot ārējās adreses, izveidot mneminisko frāzi no 24 vārdiem privātām atslēgām, kā arī bilanču cilni. Turklāt var redzēt lietotāja ikonu ar nolaižamu izvēlni, kurā parādītas individuālas adreses.

Izmantojot apskatu, lietotāji var meklēt blokus un transakcijas, kas iekļautas konkrētā blokā.

“Lietotāju līdzekļus aizsargās decentralizētas lietotnes – tādas kā Trust Wallet, kam ir no servera neatkarīga infrastruktūra, uzglabājot privātās atslēgas lietotāju ierīcē. Tas nozīmē, ka līdzekļi būs pieejami tikai pašiem lietotājiem”, – teikts Binance paziņojumā.

Binance izpilddirektors (CEO) Čanpens Čžao sniedzis arī papildu komentāru saistībā ar nākamo decentralizēto biržu, atzīmējot, ka bloku izveides laiks platformā būs viena sekunde, bet transakcijas būs momentānas – to galīgums tiks fiksēts pēc viena apstiprinājuma.

Binance DEX palaišana gaidāma 2019. gada sākumā. Platforma lietotājiem nodrošinās iespēju tirgot gan biržas pašas tokenu BNB, gan arī citas monētas. Šobrīd BNB ir standarta ERC-20 tokens, bet vēlāk tas tiks pārsūtīts uz Binance Chain.

Atgādinām – par drīzu sava blockchain aktivizēšanu Binance vadītājs paziņoja otrdien, 4. decembrī. Binance DEX pirmā demo versija tika parādīta augustā.

Binance decentralizētās biržas interfeisa video

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top