Biržas

Binance ieceļ CAE ģenerāldirektoru Kirilo Homiakovu par Centrālāzijas reģiona vadītāju

Binance ieceļ CAE ģenerāldirektoru Kirilo Homiakovu par Centrālāzijas reģiona vadītāju

Pasaulē vadošā kriptovalūtu birža Binance ir iecēlusi Centrālās un Austrumeiropas (CAE) ģenerāldirektoru Kirilo Homjakovu (Kyrylo Khomiakov) par Centrālās un Austrumeiropas un Centrālāzijas reģionu reģionālo vadītāju.

Viņa uzdevums šajos reģionos būs uzlabot Binance produktus un pakalpojumus, īpaši koncentrējoties uz uzņēmuma izaugsmi, izglītības iniciatīvām, fiat kanālu attīstību un lietotāju pieredzes optimizēšanu.

Tāpat K. Homjakova pienākumos ietilps Binance vadošās lomas nostiprināšana nozarē, mārketinga stratēģijas pārraudzīšana un konstruktīva dialoga veicināšana ar valsts institūcijām un sabiedriskajām organizācijām gan CAE, gan Centrālāzijas reģionā.

Binance reģionālais vadītājs Ričards Tens: “Kirilo ir demonstrējis izcilas valdības spējas, vienmēr saglabājot uz lietotājiem vērstu domāšanu un nepārspējamu integritāti. Šie dažādie un unikālie reģioni ir svarīgi mūsu uzņēmumam. Kirilo ir gan dziļa izpratne par šiem tirgiem, gan būtiska loma Binance organizācijā. Viņa iecelšana nodrošinās efektīvu uzņēmuma resursu sadali, atbalstot mūsu pozīciju nostiprināšanos šajā pasaules daļā.”

Kirilo Homjakovs: “Mūsu galvenā prioritāte ir lietotāji, un mēs plānojam nostiprināt savas pozīcijas CAE un Centrālāzijas valstīs. Tādējādi mēs varam veidot uzticību un radīt produktus, kas ikdienā palīdz mūsu lietotājiem. Uzticība nav vienreizēja lieta, bet gan mūsu komandas ikdienas darba rezultāts. Mēs vēlamies veidot ciešu partnerību ar mūsu lietotājiem, un tāpēc uzticēšanās ir ļoti svarīga. Es patiesi priecājos par iespēju palīdzēt nozares kopējā izaugsmē un iespēju veicināt attīstību arī citos reģionos.”

K. Homjakovs pievienojās Binance 2022. gada janvārī, sākotnēji uzņemoties atbildību par Ukrainas tirgu. Gada laikā viņš pierādīja savas spējas, efektīvi attīstot tirgu, īstenojot globālās mārketinga stratēģijas un veidojot ciešas attiecības ar valsts un sabiedriskajām institūcijām. Ņemot vērā viņa panākumus un iegūto vērtīgo pieredzi, K. Homjakova atbildība tika paplašināta uz visu Centrālās un Austrumeiropas (CAE) reģionu. Savukārt tagad viņš vadīs attīstību jau 14 valstīs gan CAE reģionā, gan Centrālāzijā.

Pirms pievienošanās Binance K. Homjakovs ieņēma vadošus amatus dažādās banku, finanšu tehnoloģiju un valdības organizācijās, uzkrājot vairāk nekā 15 gadu pieredzi šajā jomā. Tostarp, pirms pievienošanās Binance viņš strādāja par Ukrainas Infrastruktūras projektu valsts aģentūras izpilddirektoru un blokķēdes programmatūras izstrādes uzņēmuma izpilddirektoru.

Par Binance:

Binance ir pasaulē vadošais blokķēdes ekosistēmas un kriptovalūtu infrastruktūras nodrošinātājs, ieskaitot pēc apjoma lielāko digitālo aktīvu biržu. Binance platforma, kurai uzticas desmitiem miljonu visā pasaulē, sniedz pasaulē drošāko apmaiņu individuālajiem un institucionālajiem investoriem, ietverot plašu blokķēdes produktu un risinājumu portfeli, tostarp: kriptovalūtu tirdzniecība un finanses, izglītība, dati un pētniecība, investīcijas un attīstība, decentralizācijas un infrastruktūras risinājumi un citi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top