Biržas

Binance ir apturējusi dažu aktīvu līdzekļu izņemšanu

Binance ir apturējusi dažu aktīvu līdzekļu izņemšanu

Pasaulē lielākā kriptovalūtu birža paziņoja, ka tā uz laiku ir bloķējusi dažus kontus, kuriem izdevies nopelnīt vairāku kriptovalūtu neseno neparasto svārstību rezultātā.

Binance saista savu darbību kā “anomālu cenu kustību noteiktos tirdzniecības pāros”: “Mēs apzināmies anomālu cenu kustību dažos Binance tirdzniecības pāros, tostarp tādos aktīvos kā SUN, ARDR, OSMO, FUN un GLM. Šī darbība nav saistīta ar konta uzlaušanu vai API atslēgas zādzību, līdzekļi ir drošībā”.

Biržas komanda nolēma nodrošināties pret incidentu, kas notika dienu iepriekš, 10. decembrī, kad OSMO cena Binance acumirklī pieauga par 460%, bet pēc tam nokritās gandrīz līdz iepriekšējam līmenim.

Binance izpilddirektors Čahngpengs Žao apliecināja, ka birža ir veikusi izmeklēšanu par neparasto cenu svārstīgumu. Izpilddirektors brīdināja, ka platforma uz laiku bloķēja iespēju izņemt aktīvus kontiem, kuros peļņas gūšanai tika izmantotas neparastas svārstības: “Mēs apzināmies iespējamību par lielu platformu iejaukšanos, “pārāk centralizētiem” uzbrukumiem un tā tālāk. Jautājums ir par to, cik lielā mērā mums vajadzētu iejaukties. Dažreiz tas ir vajadzīgs brīvajā tirgū, un mums tas bija jādara.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top