Tehnoloģijas

Binance izveido starptautisku konsultatīvo padomi ar mērķi atbalstīt blokķēdes tehnoloģiju ilgtspējīgu attīstību

Binance izveido starptautisku konsultatīvo padomi ar mērķi atbalstīt blokķēdes tehnoloģiju ilgtspējīgu attīstību

Pasaulē lielākā kriptovalūtu birža Binance ir izveidojusi starptautisku konsultatīvo padomi (SKP), kuras uzdevums būs konsultēt dažādos sarežģītos tirgus regulācijas, politikas un sociālajos jautājumiem, ar kuriem saskaras visa kriptoindustrija, tai strauji augot un attīstoties. Jaunās padomes sastāvā ir izcili starptautiski speciālisti politikas, valdības, finanšu, ekonomikas un korporatīvās pārvaldības jomā. Starptautiskā konsultatīvā padomes priekšsēdētājs ir bijušais ASV senators un vēstnieks Ķīnā Makss Baukus (Max Baucus).

“Pēdējo piecu gadu laikā Binance vienmēr ir atradusies aizraujošās jaunās kripto, blokķēdes un Web3 pasaules attīstības avangardā,” uzsver Binance dibinātājs un izpilddirektors Čaņpeņs Žao (Changpeng Zhao). “Tostarp šajā laikā esam risinājuši daudzus sarežģītus jautājumus, par kuru eksistenci neviens pat nenojauta. Visu šo laiku esam fokusējušies uz tādu atbilstības risinājumu ieviešanu, kas aizsargā gan kriptovalūtu lietotāju intereses, gan arī veicina sabiedrībai  izdevīgas inovācijas. Konsultatīvās padomes izveide ir nākamais būtiskais solis mūsu ceļā uz to, lai iedzīvotājiem visā pasaulē spētu piedāvāt tos ieguvumus, ko var sniegt modernie finanšu un blokķēdes risinājumi.”

Binance pārstāve Latvijā Polīna Brotjē (Polina Brottier): “Kriptovalūtu industrija atrodas pagrieziena punktā un tā arvien vairāk izaicina tradicionālo finanšu nozari. Attīstās tirgus regulācija un nozares spēlētāji ik dienu rada jaunus produktus. Blokķēdes tehnoloģijai ir potenciāls būtiski izmainīt ne vien finanšu, bet arī daudzas citas nozares. Ieguvēji būs iedzīvotāji un valstu ekonomikas visā pasaulē, jo jaunās tehnoloģijas vecinās vispārēju finansiālo iekļaušanu un pakalpojumu kvalitātes uzlabšanos. Blokķēdes un Web3 tehnoloģijas var kļūt par nākotnes interneta un jaunās finanšu sistēmas pamatu. Web3 un blokķēdes tehnoloģijas radīs jaunus risinājumus kā mijiedarboties ar internetu un strādāt ar datiem. Daži nākamie gadi būs īpaši svarīgi šīs jaunās nozares attīstībai, un var noteikt tās turpmākos izaugsmes virzienus visā pasaulē.

Binance starptautiskajai konsultatīvajai padomei, kuras sastāvā ir vadošie speciālisti daudzās jomās, būs nozīmīga loma, palīdzot šai topošajai un augošajai nozarei nostiprināties, veidojot drošu un ilgtspējīgu ekosistēmu, saskaņoti ar tirgus regulācijas prasību attīstību visā pasaulē.”

Jaunās starptautiskās konsultatīvās padomes izveide būs ieguvums ne vien Binance, bet visai nozarei kopumā. Padomes locekļu daudzpusīgā pieredze un kompetence palīdzēs nozares ilgtspējīgai attīstībai, izvērtējot dažādus sarežģītus un jutīgus tirgus regulējuma un atbilstības jautājumus, ar kuriem nāksies saskarties kriptovalūtu, blokķēdes un Web3 industrijai.

“Pirmajā vietā mums vienmēr ir mūsu pakalpojumu lietotāji, un tas mums ir kalpojis kā ļoti efektīvs ceļvedis pēdējos piecos nepieredzētas, aizraujošas izaugsmes gados,” norāda Žao. “Konsultatīvās padomes izveide ļaus mums izmantot visaugstākā līmeņa ekspertu zināšanas, lai veiksmīgi pārvaldītu kompleksos tirgus regulācijas izaicinājumus. Šī sadarbība starp Binance un konsultatīvās padomes vadošajiem speciālistiem ir apliecinājums mūsu nopietnajiem nolūkiem  koncentrēties uz atbilstību, pārredzamību un sadarbības attiecību nodrošināšanu ar pasaules regulatoriem, izstrādājot saprātīgu regulējumu visā pasaulē.”

Starptautiskās konsultatīvās padomes sastāvs:

Starptautiskās konsultatīvās padomes sastāvs:

Starptautiskās konsultatīvās padomes sastāvs:

 

Par Binance

Binance ir pasaulē vadošais blokķēdes ekosistēmas un kriptovalūtas infrastruktūras nodrošinātājs ar finanšu produktu kopumu, kas ietver pēc apjoma lielāko digitālo aktīvu biržu. Binance platforma, kurai uzticas miljoniem cilvēku visā pasaulē, ir veltīta naudas brīvības palielināšanai tās lietotājiem, un tajā ir visaptverošs kriptovalūtu produktu un piedāvājumu portfelis, tostarp: tirdzniecība un finanses, izglītība, dati un pētniecība, investīcijas un inkubācija, decentralizācijas un infrastruktūras risinājumi u.c.. Vairāk informācijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top