Valūtas

Binance sāk izsūtīt savas maksājumu kartes

Binance maksajumu kartes tiek sūtītas uz Eiropu

Foto: rupixen.com/Unsplash

Kriptovalūtu birža Binance sāks izsūtīt savas maksājumu kartes. To pavēstījis tās izpilddirektors (CEO) Čanpens Čžao. Atbildot uz kāda Twitter lietotāja jautājumu, kurš bija izteicis vēlmi ātrāk saņemt karti, Čžao uzrakstīja: “Cik es zinu – tās kopš vakardienas sāk nosūtīt ierobežotā daudzumā”.

Saskaņā ar informāciju Binance vietnē – prasībām atbilstoši lietotāji no Francijas un Spānijas jūlijā un augustā saņems vēstules ar aicinājumu pasūtīt karti. Pēc pieteikuma veiksmīgas iesniegšanas tiks izlaista virtuālā karte, kura būs aktīva līdz materiālās kartes aktivizēšanai.

Binance Card būs pieejama vairumā Eiropas jurisdikciju. Paredzamais kartes piegādes laiks ir 7-14 dienas. 9. jūlijā Binance paziņoja, ka palaišanas posmā nevarēs piegādāt kartes 6-8 nedēļu laikā, jo tās atrodas ražošanas stadijā.

Kompānija arī sola savā programmā iekļaut citas valstis – taču tās prioritārie plāni ir saistīti ar Āziju. Saskaņā ar Binance kartes lietošanas noteikumiem – katrā reģionā tiks izvēlēts savs kartes emitents.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top