Visas ziņas

Kripo birža Binance aktivizēs NFT platformu

NFT tirdzniecība biržā Binance

Foto: Unsplash

Kripo birža Binance jūnijā aktivizēs platformu savstarpēji neaizstājamu tokenu (NFT) izveidei un tirdzniecībai. Birža to paziņojusi savā blogā.

Pēc The Block datiem – NFT tirgū aktivitāte samazinās. NFT iknedēļas tirdzniecības apjomi pēc to maksimuma februārī ir ievērojami samazinājušies. Samazinājies ir arī lietotāju un darījumu skaits NFT platformās.

Binance pārstāvis komentārā The Block teica, ka biržai tas ir “stratēģisks solis”, jo tā tic “NFT fundamentālajai vērtībai un ilgtermiņa potenciālam”.

“Mēs vēlamies izveidot lielāko NFT tirdzniecības platformu. Mēs izmantosim ātrus, lētus un drošus NFT risinājumus uz blokķēdes infrastruktūras un Binance kopienas bāzes”, – teica priekšsēdētājs.

Binance NFT platforma piedāvās divas galvenās funkcijas: “Premium pasākumus” un tirdzniecību. Premium pasākumi ļaus autoriem platformā izlikt un pārdot savus darbus. Binance paziņoja, ka par pasākumu rīkošanu tā iekasēs 10% komisijas maksu.

Tirdzniecības funkcija izveidotājiem ļaus izlaist NFT, kā arī platformā izvietot esošos NFT pārdošanai vai izsolei.

Pārstāvis teica, ka platforma atbalstīs Binance Smart Chain un Ethereum blokķēdes. “Līdz ar attīstību mēs varam atbalstīt arī Tron, Flow, Wax un citas blokķēdes”, – viņš piebilda.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top