Biržas

Pētījums: no Binance nozagtie bitkoini tika atmazgāti caur miksēšanas servisu Chipmixer

Vismaz  4836 BTC, kas tika nozagti no kripto biržas Binance, tika atmazgāti caur kripto mikseri Chipmixer – teikts KYC/AML risinājumu piegādātāja kriptovalūtu industrijai Clain pārskatā.

Tātad hakeri sāka atmazgāt līdzekļus 12. jūnijā – mēnesi pēc sensacionālās uzlaušanas, kuras rezultātā ļaunprāšiem izdevās nolaupīt 7000 BTC. Clain pētnieki noskaidroja pūlu adreses, uz kuriem sākotnēji tika pārskaitītas monētas, bet pēc tam iesaistīja neironu tīklu, lai identificētu līdzekļu tālāko virzību.

Binance Hack 2019

Tādējādi viņiem izdevās noteikt, ka ievērojama daļa nozagto bitkoinu ir izgājusi caur Chipmixer. Izejā viņi fiksēja 150 klasterus pa 10 BTC vai vairāk katrā: no tiem 183 BTC pavisam noteikti ir saistīti ar hakeriem, bet vēl 814 BTC, visdrīzāk, arī var būt saistīti ar to adresēm. Tomēr pētnieki nevarēja apstiprināt, ka pēc tam līdzekļi tika pārskaitīti uz biržām.

Tostarp hakeris  Bnatov Platon, kurš apgalvo, ka viņa rīcībā ir hakeru un insaidera, kas viņiem palīdzēja īstenot noziegumu, vārdi – paziņoja, ka bitkoini tika atmazgāti caur Bitmex, Yobit, KuCoin un Huobi.

Viņš arī ir sācis caur Telegram kanāliem izplatīt personas datus, kas it kā pieder Binance lietotājiem. Par informāciju par viņa personību birža piedāvā 25 BTC.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top