Biržas

Binance reģistrē domēnu Ķīnā

Binance oficiāli reģistrē domēnu Ķīnā

Kriptovalūtu birža Binance reģistrējusi domēna vārdu Ķīnas valsts domēnu reģistrā.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju – ĶTR Rūpniecības un informatizācijas ministrija aprīlī apstiprināja domēna binance.cn reģistrāciju. Domēna vārds pieder kompānijai Shanghai Bi Nai Shi Information Technology LLC, kuras nosaukums saskan ar Binance ķīniešu valodā.

Vienīgais šī uzņēmuma juridiskais pārstāvis ir Czjunsi Xe, uz kura vārda ir reģistrētas arī divas citas kompānijas. Visas kompānijas ir reģistrētas pēdējo trīs mēnešu laikā. To nosaukumi saskan ar Binance.

Savā vietnē Binance sevi raksturo kā “pasaulē vadošo blokķēdes izstrādātāju ekosistēmu”, kas nodarbojas ar tehnoloģiju izstrādi un komerciālu izmantošanu. Turklāt saskaņā ar informāciju vietnē – serviss ir vērsts uz konsaltinga, pētniecības, labdarības un investīciju pakalpojumu sniegšanu blokķēdes industrijai. Tostarp tajā atrodami izglītojoši materiāli par blokķēdi, kriptogrāfiju un finansēm.

Vietne var būt daļa no Binance jaunās iniciatīvas pētniecības institūta izveidē Ķīnā. Nekomerciālā struktūrvienība  Binance Academy martā paziņoja par tāda institūta izveidi.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top