Biržas

Binance pārtrauc VISA debetkartes atbalstu

Binance pārtrauc VISA debetkartes atbalstu

Kriptovalūtas birža Binance ir paziņojusi klientiem, ka no 2023. gada decembra pārtrauks izdot un apkalpot Binance VISA debetkarti.

Šāda lēmuma iemesls ir UAB Finansinės paslaugos Contis, Lielbritānijas elektronisko maksājumu operatora Contis Financial Services Lietuvas struktūrvienības, slēgšana. No 20. decembra UAB Finansinės paslaugos Contis vairs nevarēs atbalstīt Binance Card VISA debetkaršu izdošanas un uzturēšanas programmu.

“Binance Card VISA netiks apkalpota no 2023. gada 20. decembra. Ierobežojumi skars ne vairāk kā 1 % mūsu lietotāju. Binance VISA debetkaršu turētāju biržas konti turpinās darboties kā ierasts,” informēja biržas pārstāvis.

E-pasta vēstulē lietotāji tiek aicināti pašrocīgi iznīcināt savu VISA debetkarti un pāriet uz bezkontakta un drošu kriptovalūtas maksājumu tehnoloģijas pakalpojumu Binance Pay.

Binance VISA debetkaršu programma tika ieviesta 2020. gadā. Lietotājiem tika piedāvāta piekļuve kriptovalūtas makam, kas saistīts ar VISA debetkarti, un automātisku kriptovalūtas aktīvu konvertēšanu fiat naudā.

Avots: Binance

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top