Tehnoloģijas

Binance popularizēs “kriptotūrismu”, organizējot pirmās kripto dārgumu medības

Binance popularizēs “kriptotūrismu”, organizējot pirmās kripto dārgumu medības

Starptautiskā blokķēdes kompānija un pasaulē vadošā kriptovalūtu birža Binance, atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, organizēs pirmās kritpotūrisma dārgumu meklēšanas medības, lai parādītu, cik efektīva, droša un vienkārša ir ceļošana web3 pasaulē. Diviem iedzīvotājiem būs iespēja laimēt BNB kriptovalūtu 25 000 ASV dolāru vērtībā katram.

Kripto dārgumu medību mērķis ir parādīt, ka ceļotājiem visā pasaulē jau ir iespējams pilnībā atteikties no tradicionālajām valūtām un ceļojuma laikā izmantot tikai kriptovalūtas. Starptautiskā kritpotūrisma šova ietvaros Binance sadarbosies ar ietekmīgiem starptautiskiem ceļojumu influenceriem Lorēnu Bulenu (Lauren Bullen) un Džeku Morisu (Jack Morris). Kopējo kripto dārgumu medību balvu fondu veido kriptovalūta BNB 50 000 ASV dolāru vērtībā.

Binance globālais mārketinga viceprezidents Džeimss Rotvels (James Rothwell): “Kriptotūrisms ikvienam padara ceļošanu vieglāku un drošāku. Kriptovalūtu izmantošana ir arī ekonomiski izdevīgāka, jo netiek piemērotas nekādas papildu maksas, visi maksājumi ir pārskatāmi, kā arī nerodas problēmas ar valūtu maiņas kursiem dažādās valstīs. Tas, cik šobrīd ir vienkārši izmantot un norēķināties ar kriptovalūtu ceļojumu laikā, apliecina kripto straujo izplatību un pieņemšanu starptautiskā mērogā.”

Sākot ar Pasaules tūrisma dienu – 27. septembri,  Lorēna un Džeks rezervēs ceļojumus tikai ar kriptovalūtu, izvēloties galamērķus, kā arī iegādājoties visas nepieciešamās preces un pakalpojumus. Abi ceļotāji regulāri dalīsies ar kriptoceļojuma padomiem un trikiem, atspoguļojot kriptotūrisma ikdienas realitāti. Maksājumu veikšanai viņi izmantos Binance Pay, kas ir bezkontakta un pārrobežu kriptovalūtas maksājumu droša tehnoloģija.

Katrs no influenceru dueta slepenos galamērķos paslēps BNB kriptovalūtas dāvanu karti 25 000 ASV dolāru vērtībā, ko dārgumu medniekiem būs iespēja atrast un izmantot savu sapņu piepildīšanai. Abi ceļotāji – @gypsea_lust (Lauren), @jackmorris (Džeks) un @binance – regulāri publicēs uzvedinošu informāciju par paslēptuvēm. Kolīdz apslēptās kriptobalvas būs atrastas, nepieciešamības gadījumā tiks aktivizēti jauni Binance konti un katram laimīgajam atradējam tiks pārskaitīta BNB kriptovalūta 25 000 ASV dolāru vērtībā.

“Man patīk izmēģināt kaut ko jaunu, un kriptoceļojums ir tieši šāda iespēja. Cilvēkiem, kuriem patīk ceļot, tas ir tikai sākums pilnīgi jaunai, pārsteidzošai pasaulei,” saka Lorēna.

“Es esmu veltījis savu dzīvi ceļošanai, un tagad to varu darīt, neuztraucoties par valūtas maiņas kursiem vai fizisku skaidras naudas nēsāšanu,” saka Džeks. “Cilvēki domā, ka starptautiskiem ceļojumiem ir jābūt ļoti dārgiem un sarežģītiem, taču tā nav. Un mēs vēlamies parādīt cilvēkiem, ka kriptoceļošana padara to vēl vienkāršāku.”

Pandēmija īpaši smagi skāra ceļojumu nozari, un tagad tai vēl ir jāpārdzīvo tirgus nestabilitāte un ģeopolitisks konflikts. Dažādi ceļošanas ierobežojumi un daudzu avioreisu atcelšana ceļotājiem ir bijusi izaicinoša. Savukārt kriptomedību pasākums parādīs, ka ceļošana ar kriptovalūtu palīdzību jau ir ne tikai mūsdienu realitāte, bet arī ērtāks veids, kā iepazīt pasauli.

Vairāk par Binance Pay iespējams uzzināt apmeklējot vietni: pay.binance.com.

Par Binance

Binance ir pasaulē vadošais blokķēdes ekosistēmas un kriptovalūtas infrastruktūras nodrošinātājs ar finanšu produktu kopumu, kas ietver pēc apjoma lielāko digitālo aktīvu biržu. Binance platforma, kurai uzticas miljoniem cilvēku visā pasaulē, ir veltīta naudas brīvības palielināšanai tās lietotājiem, un tajā ir visaptverošs kriptovalūtu produktu un piedāvājumu portfelis, tostarp: tirdzniecība un finanses, izglītība, dati un pētniecība, investīcijas un inkubācija, decentralizācijas un infrastruktūras risinājumi u.c.. Vairāk informācijas.

Binance Pay riska atgādinājums: digitālo aktīvu cenas var būt nepastāvīgas. Jūsu ieguldījuma vērtība var gan pazemināties, gan pieaugt, un jūs, iespējams, neatgūsit ieguldīto summu. Jūs esat pilnībā atbildīgs par saviem ieguldījumu lēmumiem, un Binance neatbild par zaudējumiem, kas jums var rasties. Lūdzu, papildiniet savu maku un veiciet darījumus piesardzīgi. Nav finanšu padoms. Ar papildu informāciju iespējams iepazīties: Terms of Use, Binance Pay Terms of Use and Risk Warning

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top