Visas ziņas

“Binance” sadarbībā ar kompāniju “TravelByBit” plāno izdot ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības kartes

“Binance” sadarbībā ar kompāniju “TravelByBit” plāno izdot ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības kartes

Lielākā kriptovalūtas maiņas platforma “Binance” bloga ierakstā 28. novembrī paziņoja, ka veido sadarbību ar ceļojumu kompāniju “TravelByBit”, lai kopīgi laistu apritē atlīdzības kartes, kas atvieglos maksājumu veikšanu kriptovalūtā lielāko ceļojumu aģentūru mājaslapās.

Ziņojumā ir norādīts, ka karte darbosies kā standarta priekšapmaksas karte, nodrošinot dažādas atlaides un atlīdzības. Kartes varēs papildināt ar sekojošām kriptovalūtām – bitkoiniem, Binance USD (BUSD), Binance Coin (BNB) un Ontology (ONT).

Binance” sadarbībā ar kompāniju “TravelByBit” plāno izdot ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības kartes

Kartes tiks laistas apritē nākošā gada sākumā, sākotnēji tās būs pieejamas Dienvidaustrumu Āzijā, Austrālijā un Eiropā, taču vēlāk ir plānots pakāpeniski palielināt valstu skaitu.

Ceļojumi ar kriptovalūtu

Kompānija tāpat piedāvās saviem klientiem rezervēt lidojumus un viesnīcas lielākajās rezervēšanas vietnēs, ieskaitot Booking.com, Expedia, Agoda un Ctrip, kā arī pašu “TravelByBit” platformā.

“TravelByBit” nav pirmais pakalpojumu sniedzējs, kas lietotājiem ļauj norēķināties ar kriptovalūtu. Kompānija “Travala” ir paziņojusi, ka ļaus saviem klientiem rezervēt jebkuru viesnīcu, kura ir pieejama vietnē Booking.com, izmantojot kriptovalūtu.

Šīs vasaras sākumā Skandināvijas aviokompānija “Norwegian Air” līdzdibinātāji paziņoja par plāniem izveidot savu kriptovalūtas apmaiņas platformu, kas atvieglos norēķināšanos ar kriptovalūtu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top