Biržas

Binance vadītājs atspēkojis ziņu par summu kādu jāsamaksā biržai par listingu

Tagad Binance ģenerāldirektors ir komentējis Franko apsūdzībasPagājušajā nedēļā platformas Blockchain Expanse dibinātājs Kristofers Franko paziņoja, ka viena no pasaules lielākajām biržām Binance prasa 400 bitkoinus vai tobrīd 2,47 miljonus dolāru par tokenu listingu. Saskaņā ar uzņēmēja teikto – tādu ciparu viņam paziņojis klientu atbalsta pārstāvis, kad viņš vērsies pie tirdzniecības platformas darbiniekiem.

Tagad Binance ģenerāldirektors ir komentējis Franko apsūdzības. Viņš noliedza uzņēmēja nosaukto summu, piebilstot, ka birža nepievienos listingā “šitkoinus” pat par 400 bitkoiniem.

Cik tad maksā listings biržā?

Savā Twitter Čžao uzrakstījis, ka Binance nekad pa elektronisko pastu neapspriež jautājumus, kas saistīti ar tokenu listingu biržā. Tas vienmēr notiek, tirdzniecības platformas darbiniekiem ar klientu satiekoties personīgi.

Mēs pa pastu nesazināmies ar klientiem listinga sakarā, un vēl jo vairāk neņemam maksu par šo pakalpojumu bitkoinos. Pirms monētas laišanas tirgū vajadzētu iemācīties atšķirt viltus pastu no reālām vēstulēm.

Čžao piebildis, ka galvenais kritērijs listingam Binance nav naudas summa, kuru samaksās izvietošanas organizators, bet projekta kvalitāte.

Mēs nepievienosim Binance šitkoinus pat tad, ja par tiem samaksās 400 bitkoinus vai vairāk. Labākais pierādījums tam – ETH, NEO, XRP, EOS, XMR, LTC biržā pievienoti bez maksas.

Iepriekš Franko paziņoja, ka summu 400 bitkoinu apmērā viņam nosaucis Binance darbinieks, sarakstoties pa elektronisko pastu. Tad viņš piebilda, ka tādējādi birža aizskar visu kriptovalūtu kopienu.

Ja Binance vēlas iekasēt 400 bitkoinus par listingu – tās ir viņu tiesības. Viņiem, šķiet, ir lielākais tirdzniecības apjoms pasaulē. Tokenu izvadīšana tirdzniecības platformā parasti izraisa lietotāju sapratnes par tām uzlabošanos. Un, ja tas tā ir, vienkārši pasakiet: “Pie mums ir dārgi”. Kāpēc jāmelo?

Nav skaidrs, kuram šajā situācijā ir taisnība – ļoti iespējams, ka Franko kļuvis par prankeru upuri, tomēr arī Binance vadītājs var liekuļot. Šķiet, ka uzzināt – cik patiesībā maksā tokenu listings biržā, iespējams tikai pēc personīgas pieredzes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top