Biržas

Binance vidējais biržas apgrozījums dienā sasniedz 38 miljardus ASV dolāru

Binance vidējais biržas apgrozījums dienā sasniedz 38 miljardus ASV dolāru

Vidējais 24 stundu tirdzniecības apjoms Binance kriptovalūtu biržā šobrīd sasniedz aptuveni 38 miljardi ASV dolāru, kas ir ievērojami vairāk nekā citām kriptovalūtu biržām. Birža izmantoto sarežģītu maku pārvaldības sistēmu, kas ļauj dinamiski darboties gan ar tā dēvētajiem “aukstajiem” un “karstajiem” makiem, vienlaikus nodrošinot gan likviditāti, gan drošību. Savukārt blokķēdes tehnoloģija nodrošina transakciju caurspīdīgumu, apliecinot, ka jaunā finanšu sistēma ir atvērta lietotājiem visā pasaulē, atšķirībā no tradicionālajām finansēm, kur korupcija un noziedzīgas darbības var palikt neatklātas gadu desmitiem, norāda Binance pārstāve Latvijā Polina Brotjē.

Blokķēdes tehnoloģijas gan ir jaunas un prasa arī specifiskas zināšanas, lai spētu kompetenti interpretēt transakcijas, kas ir veiktas ar to palīdzību. Līdz ar to jauno tehnoloģiju nodrošinātā finanšu sistēmas atvērtība un atklātība var tikt izmantota arī ļaunprātīgi. Lai izvairītos no pastiprinātas sabiedrības un mediju intereses, dažas biržas, piemēram, FTX, iepriekš nolēma daudzas savu maku adreses paturēt noslēpumā. Savukārt Binance ir nolēmusi neatteiksies no apņemšanās nodrošināt blokķēdes piedāvāto caurspīdīgumu, lai arī tas paver iespēju nekompetentām un kļūdainām ārējām interpretācijām.

Binance ir pārliecināta, ka blokķēdes tehnoloģiju nodrošinātais jaunās finanšu sistēmas caurspīdīgums ir liels ieguvums un tāpēc turpinās publicēt visas auksto un karsto maku adreses, kas sabiedrībai ļauj sekot līdzi visām biržas operācijām. Binance uzskata, ka iespēja rūpīgi pārbaudīt finanšu transakcijas padarīs visu nozari spēcīgāku un atjaunos uzticību finanšu sistēmai. Savukārt jebkuri centieni pielīdzināt Binance biržai FTX arī turpmāk būs tikpat neveiksmīgi, kā līdz šim. Binance maku pārvaldības sistēma ir veidota tā, lai lietotāju aktīvi pilnībā būtu nodalīti no Binance aktīviem. Binance jebkurā brīdī precīzi var pateikt, kādi aktīvi pienākas katram biržas platforma lietotājam. Lietotāju aktīvi vienmēr ir pilnībā nodrošināti attiecībā 1:1 un klienti savus līdzekļus var izņemt jebkurā laikā pēc nepieciešamības.

Ņemot vērā sabiedrības interesi, Binance ir sagatavojusi plašāku informatīvu skaidrojumu par biržas maku pārvaldības sistēmu un biežākajām kļūdām, kas medijos tiek pieļautas mēģinot interpretēt transakcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top