Visas ziņas

Binance Visa kartes tagad arī ir pieejamas klientiem Eiropā

Binance maksājumu karte pieejama ar īEiropā

Pasaulē lielākā kriptovalūtas birža “Binance” piedāvā savas jaunās Binance Visa kartes klientiem Eiropas zonā. Saskaņā ar 14. decembra paziņojumu, Eiropā drīzumā būs pieejamas Binance Visa kartes.

Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) reģionā Binance debetkaršu īpašniekiem būs pieejams arī Ethereum (ETH) atbalsts, lai klienti varētu ērtāk norēķināties ar altkoiniem. “Vienkārši pārsūtiet Ethereum uz savas kartes maku un norādiet to kā vēlamo maksāšanas līdzekli,” atzīmēja Binance.

Fiziskās Binance Visa kartes dienas tēriņu limits ir 8700 eiro (10 600 ASV dolāri), savukārt bankomātos varēs izņemt 290 eiro (350 ASV dolāri). Jaunajām kartēm līdz 2021. gada beigām ir paredzēta līdz 8% naudas atmaksa un nekādu kartes uzturēšanas maksu.

2020. gada jūlijā “Binance” sniedza oficiālu paziņojumu par to, ka jaunās Binance debetkartes būs pieejamas EEZ reģionā, sākotnēji piedāvājot virtuālās Binance Visa kartes. “Tiem, kas vēlas fizisku karti, šāds piedāvājums būs pieejams nākamo pāris mēnešu laikā,” jūlijā norādīja Binance.

Kopš paziņojuma par Binance Visa Card plāniem 2020. gada aprīlī, “Binance” birža ir aktīvi reklamējusi savu jauno produktu.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top