Biržas

Biržas Binance lietotāji var iemaksāt depozītus izmantojot banku kartes Visa un MasterCard

Birža Binance pievienojusi depozītu ar Visa un MasterCard atbalstu

Vadošā kriptovalūtu birža Binance ceturtdien, 31. janvārī, paziņoja, ka tagad tās lietotāji var iemaksāt depozītus, izmantojot banku kartes Visa un MasterCard. Šo opciju izdevās realizēt, pateicoties sadarbībai ar procesinga servisu Simplex.

 “Mēs vēlamies nodrošināt Binance treideriem ātru un vienkāršu piekļuvi kriptovalūtām, darot to maksimāli droši. Sadarbība ar Simplex ļāva mums globālā līmenī likvidēt atšķirību starp maksājumiem ar kredītkartēm un kriptovalūtām”, – teica Binance izpilddirektors (CEO) Čanpens Čžao.

Biržas paziņojumā arī teikts, ka tā spēj apstrādāt 1,4 milj. orderu sekundē, tādējādi esot ne tikai lielākā tirdzniecības platforma tirdzniecības apjomu ziņā, bet arī tirgū visātrākā.

“Vienkārši un ātri maksājumi ar kartēm parastajiem lietotājiem – tas ir izšķirošs faktors plašākai kriptovalūtu pieņemšanai. Mēs priecājamies par sadarbību ar Binance un iespēju kopīgi piedāvāt kvalitatīvāku lietotāju pieredzi”, – teica Simplex līdzdibinātājs un CEO Nimrods Lehavi.

Čanpens Čžao piebilda, ka kriptovalūtu industrija joprojām atrodas agrīnā savas attīstības stadijā, un pasaulē lielākā daļa naudas joprojām ir tā pati fiat nauda. Pēc viņa sacītā – tamlīdzīgu maksājumu eju izveide nepieciešama ekosistēmas izaugsmei un kriptovalūtu izplatīšanai lielākam skaitam lietotāju.

Iepriekš šodien Binance uzsāka tokena BitTorrent (BTT) tirdzniecību. Kraudsale BTT notika 28. janvārī – un tikai 18 minūtēs savāca 7,2 milj. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top