Biržas

Binance zaudē lielākās kriptovalūtu biržas statusu

Kriptovalūtu birža Binance negaidīti zaudējusi vadošās tirdzniecības platformas statusu. No CoinMarketCap reitinga pirmās vietas šo platformu izkonkurējusi birža ZB.COM, un rezultātā Binance nonākusi tikai piektajā pozīcijā.
Birža Binance ilgstoši bija līdere starp kriptovalūtu platformām pēc digitālo aktīvu tirdzniecības apjomiem. Taču jau 11. decembrī līderpozīcijas ieguva OKEx.
Lielāko kripto biržu desmitniekā iekļuvušas arī platformas Huobi, DigiFinex, CoinBene, Bit-Z, IDAX, HitBTC un DOBI.
Eksperti atzīmē, ka Binance zaudējusi līderpozīcijas, neraugoties uz tās ģenerāldirektora Čanpena Čžao neseno paziņojumu, kurš solīja palaist platformas blockchain tīklu darījumiem ar digitālajiem aktīviem. Izstrādātāji sola aktivizēt augstas veiktspējas tīklu BinanceChain, kas ļaus veikt ļoti ātras un maksimāli drošas transakcijas.

Neskatoties uz bitkoina un altkoinu vērtības samazināšanos – investori joprojām izrāda interesi par kriptovalūtām. Servisa CryptoCompare speciālisti iepriekš paziņoja, ka Dienvidkorejas kripto biržas novembrī apsteigušas Maltas konkurentus pēc digitālo aktīvu tirdzniecības apjomiem dienā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top