Biržas

Biržas Binance vadītājs reaģējis uz biržas kontroles pastiprināšanu

Binance vadītāja reakcija uz kontroles pasākumiem

Primakov/depositphotos.com

Kriptovalūtu biržas ģenerāldirektors Čanpens Čžao komentējis Binance problēmas daudzās pasaules valstīs. Viņš nekritizē uzraudzības institūciju politiku, bet – gluži pretēji – ir atbalstījis varas iestāžu darbības tirgus caurskatāmības uzlabošanā.

Čžao uzsvēra, ka regulatoru darbības saistībā ar kripto kompānijām daudzējādā ziņā atgādina situāciju pasaulē, autotransporta pirmsākumos.

Toreiz valstis no nulles izstrādāja normatīvi tiesisko bāzi autotransporta īpašniekiem. Arī tagad saistībā ar kripto sfēru vērojama analoga situācija.

Savas pastāvēšanas četru gadu laikā platforma Binance ne vienmēr paspēja pielāgoties tās vai citas valsts likumdošanas normām. Taču kompānija nestāv uz vietas un virzās caurskatāmības uzlabošanas un tirdzniecības drošības nodrošināšanas virzienā, – teikts Čanpena Čžao atklātajā vēstulē.

Jebkura regulējuma galamērķis ir tirgus dalībnieku drošība – un tā sasniegšanai birža Binance sadarbosies ar tās valsts varas iestādēm, kuras jurisdikcijā tā strādā.

Binance ar lielām problēmām saskārās Lielbritānijā. Vietējās bankas pat bija spiestas ierobežot šai platformai piesaistīto kontu apkalpošanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top