Biržas

Binance līdz 2019. gada sākumam aktivizēs decentralizēto biržu

 

Lielākās kripto biržas vadītājs  Čanpens Čžao paziņojis, ka viņa komanda plāno nākamā gada sākumā prezentēt decentralizētās tirdzniecības platformas publisko beta versiju.

“Tikko notika produktīva sēde saistībā ar Binance DEX, kuras degviela būs tokeni BNB, bet pati birža nekontrolēs lietotāju līdzekļus. Mūsu mērķis – publiska beta versija līdz šī gada beigām/nākamā gada sākumam. Jā, mēs strādājam sestdienās – bez pārtraukuma!”, – atzīmējis Binance vadītājs.

Iepriekš Čžao vairākkārt nodēvējis decentralizētās biržas par “kriptovalūtu industrijas nākotni”. Viņš uzskata, ka ilgtermiņa perspektīvā lietotāji kriptovalūtu tirdzniecībai izmantos nekastodiālus makus. Turklāt maiņa tiks veikta, izmantojot vienādranga veidu. Tāds modelis ļaus lietotājiem pilnībā kontrolēt līdzekļus.

“Esmu pārliecināts – nākotne pieder decentralizētām biržām. Pagaidām es nezinu, kad tieši šī nākotne pienāks. Es domāju, ka patreiz mēs esam agrīnā posmā, tāpēc nav zināms – vai tam vajadzēs gadu, divus, trīs vai piecus gadus. Es nezinu, bet mums ir jābūt uz to gataviem”, – iepriekš paziņoja Čžao.

Nav noslēpums, ka liela daļa centralizēto biržu peļņas parasti tiek ģenerēta, pateicoties dažādām komisijas maksām. Tomēr arī decentralizētās biržas var iekasēt komisijas maksas, kas iebūvētas smartkontraktos, kurus platformas izmanto transakciju nosūtīšanai uz publisko blockchain galvenajiem tīkliem.

Čžao uzsvēra, ka decentralizēto biržu galvenās priekšrocības ir brīvība un pašiem lietotājiem iespēja kontrolēt savus līdzekļus. Tādās platformās lietotājiem nav jārada konti vai jāiesniedz pieteikums par līdzekļu izvadīšanu. Jebkura tirdzniecības aktivitāte tiek realizēta caur blockchain un izmantojot nekastodiālu maku.

Atgādinām – jūlijā Čanpens Čžao prezentēja Binance decentralizētās biržas pirmo demo versiju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top