Visas ziņas

BioVYZR – aizsargtērps pret vīrusiem

Kompānija “VYZR Technologies” ir parādījusi savu izstrādāto “pretvīrusu” aizsargtērpa versiju.

BioVYZR aizsargtērps

 

Maija sākumā mēs rakstījām par “pretvīrusu” aizsatgtērpa koncepciju, kas ļauj tā īpašniekam nebaidīties inficēties: aizsargtērpā jūs varat veipot, dzert dzērienus un pat nodarboties ar seksu.

Arī citi uzņēmumi ir sākuši piedāvāt savus izstrādātos aizsargtērpus. Piemēram, kompānija “VYZR Technologies” ir izstrādājusi savu aizsargtērpu – BioVYZR. Aizsargtērps ir efektīvs, praktisks un to jau ir iespējams pasūtīt atšķirībā no konkurentiem ar līdzīgu plānu.

BioVYZR ir pilnībā hermētisks, jebkuram individuāli pielāgojams. Pateicoties nelielajam ventilatoram, gaiss tiek filtrēts caur diviem N95 filtriem. Priekšpusē esošais aizsargs ir pietiekoši liels, lai tērpā varētu brīvi justies, tajā pat laikā tas aizsargā pret nevēlamiem kontaktiem.

 

VYZR Technologies aizsargtērps pret vīrusiem

Aizsargtērpu ražotāji uzskata, ka šādi tērpi ir piemēroti ne tikai medicīnas speciālistiem, bet arī tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem, farmaceitiem, pārdevējiem un visiem pārējiem, kas bieži nonāk saskarē ar cilvēkiem, ieskaitot inficētos.

Šobrīd ir iespējams veikt priekšpasūtījumu aizsargtērpam ražotāja mājaslapā vai Indiegogo par 172 ASV dolāriem (vēlāk cena palielināsies līdz 249 ASV dolāriem, kas tāpat būs vēl pieņemama cena). Ražotāji sola, ka pirmos aizsargtērpus sāks izsūtīt 15. jūnijā.

BioVYZR ražotāji arī plāno rīkot labdarības akciju – par katru pārdoto aizsargtērpu vienu aizsargtērpu ziedot medicīnas personālam.

VYZR Technologies aizsargtērps 2020

Avots: Vyzrtech

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top