Visas ziņas

Birža Binance apstiprinājusi CoinMarketCap pirkumu

Populārā kriptovalūtu birža Binance apstiprinājusi tirgū vadošā analītiskā servisa CoinMarketCap iegādi.

Pēc Binance vadītāja Čanpena Čžao teiktā – CoinMarketCap vīzija, ētika un korporatīvā kultūra saskan ar viņa kompānijas vērtībām, tāpat kā servisa tiekšanās uz caurspīdīgumu un orientēšanās uz lietotāju. Viņš arī ir pārliecināts, ka vadošā servisa iegādāšanās veicinās industrijas attīstību.

“Tas ļaus mums izmantot viens otra stiprās puses, darbojoties kā kriptovalūtu sfēras infrastruktūras provaideriem”, – paziņoja Čžao.

Binance blogā teikts, ka – saskaņā ar darījuma nosacījumiem – CoinMarketCap dibinātājs Brendons Čezs atstās izpilddirektora (CEO) amatu, bet paliks kā padomnieks. Servisa pagaidu izpilddirektors būs pašreizējais stratēģijas direktors Kerilins Čans.

Izdevums The Block – atsaucoties uz informētiem avotiem – raksta, ka Binance ieguldījusi līdzekļus analītiskā servisa kapitālā, arī ar noteiktu daudzumu BNB monētu.

Viens no avotiem atzīmēja, ka darījuma vērtība ir tuvu 300 milj. $, bet sarunas starp pusēm tika risinātas kopš 2019. gada novembra. Atzīmēsim, ka iepriekš izdevums ziņoja par darījuma summu 400 milj. $ apmērā.

Zināms arī, ka Binance plāno būtiski mainīt CoinMarketCap biznesa modeli, atsakoties no reklāmas par labu ikmēneša maksājumiem no biržām.

Analītiskā servisa pārstāvji katram gadījumam raksta, ka negrasās ņemt maksu par listingu – aicinot lietotājus neticēt baumām un citai neapstiprinātai informācijai.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top