Biržas

Birža Binance bloķējusi kontu pēc Ukrainas policijas pieprasījuma

Birža Binance bloķējusi lietotāja Aleksandra M. kontu, pilnībā ierobežojot piekļuvi līdzekļiem, kā arī izslēdzot iespēju tos izvadīt. Kā iemeslu tam tirdzniecības platforma minējusi Ukrainas tiesībaizsardzības institūciju pieprasījumu.

Klients paziņojis, ka ir Krievijas pilsonis, un apgalvo, ka citas valsts teritorijā nav veicis nekādu darbību.

Lietotājs uzskata, ka iespējamais iemesls konta bloķēšanai ir USDT iemaksas viņa kontā. Decembra beigās Aleksandrs no paziņas bija nopircis kriptovalūtu par skaidru naudu, un tagad arī piekļuve viņa kontam ir ierobežota.

“23. decembrī es no paziņas nopirku USDT par skaidru naudu. Viņš man nosūtīja kriptovalūtu no sava Binance maka. Pēc pāris nedēļām – 7. janvārī, manu kontu nobloķēja. Pēc tam, kad es piezvanīju pārdevējam, izrādījās, ka viņam konts ir bloķēts jau 2 nedēļas – arī nepaskaidrojot iemeslus”, – pastāstīja Aleksandrs.

Lai risinātu problēmu, viņš vērsās biržas atbalsta dienestā, kas no viņa pieprasīja video ar pasi un lūgumu par konta atbloķēšanu. Pēc prasību izpildes Aleksandrs saņēma atbildi, ka jautājums par ierobežojumu noņemšanu tiks atrisināts 30 dienu laikā.

Binance bloķējusi kontu pēc Ukrainas policijas pieprasījuma

Aleksandra gadījums nav vienīgais. Par tamlīdzīgu bloķēšanu ir ziņojuši uzreiz vairāki lietotāji – taču viņi nav saistīti ar Ukrainas tiesībaizsardzības institūciju prasību.

Binance vadītājs Krievijā un NVS Gļebs Kostarevs apstiprināja šīs problēmas esamību. Viņš atzīmēja, ka šāda bloķēšana pēc varas iestāžu pieprasījuma var notikt, un lūdza neizraisīt paniku.

“Šī lietotāja konts tika bloķēts pēc Ukrainas tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījuma. Notiek izmeklēšana”, – paziņoja Kostarevs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top