Biržas

Kriptovalūtu birža BitMEX plāno iegādāties Vācijas banku

Kriptovalūtu birža Bitmex

Fot: Dennizn/Depositphotos

Kļuvis zināms, ka kripto birža BitMEX plāno pabeigt vienas no vecākajām bankām Vācijā – Bankhaus von der Heydt, kas atrodas Minhenē, iegādi. Kā vēstīts – pats darījums jau ir noformēts: līgums noslēgts starp BitMEX pārvaldošo organizāciju BXM Operations AG un 268 gadus veco banku. Galavārds tagad sakāms Eiropas lielākās ekonomikas regulatoram BaFin. BitMEX cer saņemt apstiprinājumu darījumam šī gada vidū.

Līgumu parakstījuši BXM Operations AG dibinātāji: BitMEX pašreizējais vadītājs Aleksandrs Hjoptners un kripto biržas finanšu direktors Stefans Lucs. No Vācijas bankas puses līguma dalībnieks bija pašreizējais īpašnieks Ditrihs fon Bjottičers. Paredzams, ka banka turpinās savu darbību kā atsevišķa juridiska persona, bet Hjoptners un Lucs tiks iekļauti šīs kredītorganizācijas uzraudzības padomes sastāvā.

Jāatzīmē, ka 2021. gada oktobrī Bankhaus von der Heydt noslēdza partnerlīgumu ar Fireblocks par kriptovalūtu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. Bankas vietnē teikts, ka “blokķēde banku darbību padara digitālu. Mēs esam viena no pirmajām Vācijas bankām, kas attīstījusi vairākus servisus uz šīs jaunās tehnoloģijas bāzes. Tieši tādā veidā mūsu klienti var gūt labumu no darba ar Banking 2.0”.

BitMEX cer, ka darījuma apstiprināšanas gadījumā no regulatora puses, kripto biržai izdosies “izveidot regulējamu kriptovalūtas produktu struktūru, kas atrodas Eiropas centrā”. Regulējamus kriptovalūtas produktus BXM Operations AG plāno palaist Vācijā, Austrijā un arī Šveicē.

Avots: Bitmex

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top