Visas ziņas

Birža Coinbase apstiprināja 5 mljrd. ASV $ pārskaitījumu kriptovalūtā

Birža Coinbase apstiprināja 5 mljrd. ASV $ pārskaitījumu kriptovalūtā

ASV kripto birža Coinbase oficiāli apstiprināja iepriekš rakstīto informāciju par tās saistību ar digitālo aktīvu lielo pārskaitījumu.

Atgādinām – pagājušajā nedēļā aģentūras Weiss Ratings analītiķi paziņoja, ka lielos pārskaitījumus Litecoin un bitkoina tīklā varēja veikt birža Coinbase. Runa ir par 856 000 bitkoinu uz 107 adresēm un vairāk nekā 35 milj. Litecoin pārskaitījumiem.

Kompānija Coinbase paziņoja, ka līdzekļu pārskaitījumus digitālajā valūtā patiešām veica tieši šī platforma, jo biržas administrācija plāno uzlabot monētu uzglabāšanas sistēmu. Kopumā platforma pārvietoja aptuveni 5 miljrd. ASV dolāru.

Šie līdzekļi tika pārskaitīti uz atjaunotu glabātuvi. Pēc kompānijas drošības direktora Filipa Martina teiktā – pats pārskaitījuma process prasīja aptuveni četrus mēnešus. Martins uzsvēra:

Visvairāk mēs uztraucāmies par to, lai līdzekļu pārvietošanas gaitā neizprovocētu jaunus satricinājumus tirgū. Tieši tāpēc tika pieņemts lēmums veikt pārskaitījumu tik ilgā laika periodā. Visa operācija tika koordinēta ar regulatoriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top