Visas ziņas

Birža Coinbase pievienos Cardano atbalstu

Birža Coinbase pievienos Cardano atbalstu

Kompānija IOHK ir paziņojusi, ka ASV kriptovalūtu birža Coinbase pievienos Cardano (ADA) atbalstu. Coinbase galvenajā tirdzniecības platformā Cardano (ADA) pagaidām vēl nav.
Pateicoties tam Coinbase Custody lietotāji varēs uzglabāt ADA monētas aukstos makos un  veikt steikingu ( peļņas gūšana no kriptovalūtas uzglabāšanas). Pakalpojums būs pieejams rudenī pēc tam, kad Cardano pārslēgsies uz savas programmatūras atjaunināto versiju Shelley.

Mēs ticam, ka Cardano ietvaros mēs varam radīt revolucionāru risinājumu, kas nodrošinās piekļuvi finansējumam un ieguldījumiem plašai sabiedrības daļai, kas iepriekš atradās ārpus sistēmas,” sacīja IOHK izpilddirektors un Cardano līdzdibinātājs Čārlzs Hoskinsons.

Viņš uzsvēra, ka Coinbase Custody nodrošinās Cardano kopienu ar līdzekļu krātuvi institucionālā līmenī, neierobežojot viņu iespējas.

Coinbase Custody produktu menedžeris Sam McIngvale sacīja, ka uzņēmuma reglamentētais produkts palīdzēs tādiem projektiem kā Cardano kļūt plašāk pieejamiem.

Shelley atjauninājumu Cardano pamattīklā ir paredzēts veikt šomēnes, un pirmie ieguvumi no steikinga tiks sadalīti augustā.

Avots: Coindesk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top