Biržas

Birža Coinbase Pro pievienojusi Ethereum Classic atbalstu

Birža Coinbase Pro pievienojusi Ethereum Classic atbalstu

Digitālo aktīvu vadošā platforma Coinbase oficiāli paziņojusi par Ethereum Classic atbalsta sākumu, nolemjot šo procesu realizēt pakāpeniski. Šajā posmā kriptovalūta pievienota biržā Coinbase Pro, un drīzumā gaidāma pievienošana Coinbase galvenajā platformā.

Kā raksta Coinbase Pro galvenais menedžeris Deivids Farmers – Ethereum Classic testēšanas noslēguma posms noritējis veiksmīgi un, kā tika plānots, šīs kriptovalūtas atbalsts aktivizēts vakar, 7. augustā.

Tomēr pats process sākas tikai ar biržām un tiks sadalīts četros posmos:

  1. Transfer-only (24-48 stundas). Lietotāji varēs sākt papildināt savus kontus no 7. augusta 10:00 PT, tomēr orderu izvietošanas funkcija šajā posmā nav pieejama.
  2. Post-only (vismaz 10 minūtes). Šajā posmā treideri varēs izvietot limitētus orderus bez matching.
  3. Limit-only (vismaz 10 minūtes). Trešajā posmā būs pieejams limitēto orderu matching, tomēr tirgus orderi joprojām nav pieejami.
  4. Full trading. Noslēguma posmā būs pieejams pilnvērtīgs ETC treidings, tostarp limiti un stop orderi.

Saistībā ar ETC atbalstu Coinbase.com – tas tiks pievienots, sasniedzot pietiekamu aktīva likviditāti. Kā paredz Kalifornijas kompānija – tas notiks pēc nedēļas vai divām pēc ETC treidinga sākuma Coinbase Pro.

Deivids Farmers arī piebildis, ka Ethereum Classic ir tikai pirmais solis jaunu aktīvu pievienošanas plānu realizēšanā. Viņš arī atgādināja, ka jūlijā Coinbase publiski nosauca kriptovalūtas un tokenus, kuru iespējamo atbalstu tā šobrīd pēta.

Atzīmēsim, ka, gaidot listingu Coinbase, ETC cena kopš maija sākuma pieaugusi līdz maksimālajām vērtībām.

Coinbase pārstāvji šodien arī paziņojuši, ka iecerējuši palielināt dienas limitus, kā arī risināt problēmu, ar kuru saskaras lietotāji, kuri iemaksā depozītus banku kontos.

Kā atzīmē kompānija – šobrīd pēc bankas pārskaitījuma īstenošanas lietotājiem vairākas dienas nākas gaidīt līdzekļu saņemšanu. Tas izraisa saprotamu neapmierinātību, jo parasti, papildinot kontu, lietotājs vēlas nekavējoties sākt pirkt kriptovalūtas.

Tagad šī situācija mainīsies – pēc līdzekļu nosūtīšanas kompānija piešķirs lietotājiem tūlītēju kredītu transakcijas summas apmērā. Tā piešķiršanas nosacījums būs tāds, ka iegādāto kriptovalūtu nebūs iespējams izvadīt ārpus platformas līdz pat faktiskai līdzekļu ieskaitīšanai lietotāja kontā.

Tikmēr dienas limiti tiek palielināti līdz 25 000 $. Visas šīs opcijas tomēr būs pieejamas tikai verificētiem lietotājiem.

Atgādināsim – pagājušās nedēļas beigās institucionālajiem investoriem un citiem lieliem tirgus dalībniekiem paredzētais serviss Coinbase Custody paziņoja, ka izskata iespēju atbalstīt gandrīz 40 jaunus aktīvus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top