Biržas

Birža Cryptopia zaudējusi vēl 180 000 ASV $

No kriptovalūtu biržas Cryptopia makiem hakeri atkal sākuši izvadīt līdzekļus. Par to paziņojuši kompānijas Elementus analītiķi.

“Iepriekšējā izmeklēšanā mēs runājām par tūkstošiem Cryptopia maku, kas joprojām var būt ievainojami. Diemžēl, mums bija taisnība”, – raksta Elementus.

Saskaņā ar analītiķiem – šai otrdienā ļaunprātis no 17 000 biržas makiem izvadījis vēl 1 675 ETH apmēram 180 000 $ vērtībā. Šis skaitlis ietver 1 948 makus, kas iepriekš tika atzīmēti kā ievainojami, un 5 240 makus, kuri tika iztukšoti iepriekšējā uzbrukuma laikā un kurus lietotāji papildinājuši, iespējams, nezinot par notikušo.

Elementus atzīmē – sākotnēji viņi pieļāva iespēju, ka atlikušos līdzekļus izvadījuši Cryptopia darbinieki, lai nodrošinātu to saglabājamību – tomēr vēlāk pārliecinājās, ka šo transakciju vaininieks joprojām ir tas pats ļaunprātis.

Analītiķi apgalvo, ka šie notikumi apstiprina viņu versiju – saskaņā ar kuru Cryptopia jau vairs nepieder pašu privātās atslēgas.

“Var sagaidīt, ka, kamēr zagļi netiks noķerti – tikmēr jebkādi Cryptopia makos ienākošie līdzekļi pāries viņu rīcībā”, – viņi piebilst.

Atgādinām – biržas Cryptopia zaudējumi uzlaušanas rezultātā tiek novērtēti 16 milj. $ apmērā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top