Biržas

Birža Gemini paziņo par lietotāju datu noplūdi

Birža Gemini paziņo par lietotāju datu noplūdi

Kriptovalūtu birža Gemini paziņojusi par lietotāju datu noplūdi pikšķerēšanas uzbrukumu rezultātā. Platforma apgalvo, ka klientu līdzekļi ir drošībā.

“Daži Gemini klienti ir kļuvuši par pikšķerēšanas kampaņu objektiem, kas, mūsuprāt, ir trešās puses piegādātājam notikuša incidenta rezultāts”, – teikts biržas paziņojumā.

Saskaņā ar preses relīzi, nezināmas personas ieguvušas piekļuvi lietotāju elektronisko pastu adresēm un nepilniem tālruņu numuriem. Dati par kontiem vai platformas iekšējām sistēmām netika kompromitēti.

Klientiem kontu aizsardzībai ieteica iestatīt divfaktoru autentifikāciju vai izmantot aparatūras atslēgas – tādas kā Google Titan Key vai YubiKey.

Birža neatklāja noplūdes mērogus. Saskaņā ar Cointelegraph datiem – incidents ir skāris vairāk nekā 5,7 miljonus lietotāju. Specializētajos forumos jau ir izvietots datu bāzes damps ar analogu ierakstu skaitu.

Par datu kompromitēšanu Gemini pastāstīja 14. decembrī, tomēr internetā paziņojumi par uzbrukumiem parādījās jau pirms dažām nedēļām. Piemēram, kāds lietotājs saņēmis “mērķētu pikšķerēšanas vēstuli” uz elektroniskā pasta adresi, kas piesaistīta dvīņu Vinklvosu platformai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top