Biržas

P2P birža Hodl Hodl aktivizējusi multisig kontraktus “2 no 3”

Kriptovalūtu P2P birža Hodl Hodl paziņojusi par multisig kontraktu “2 no 3”  aktivizēšanu. Pateicoties jaunajai opcijai, platformas lietotāji varēs tirgot ar eskrou palīdzību, izmantojot tikai divas no trim atslēgām.

Kā teikts platformas blogā – tāda veida kontraktos līdzekļu iegūšanai nepieciešamas divas atslēgas no trīs, kas pieder pircējam, pārdevējam un attiecīgi pašai biržai.

Katra darījuma laikā Hodl Hodl ģenerē unikālu eksrou adresi, kur bloķē pārdevēja līdzekļus tikmēr, kamēr pircējs nosūta fiat saskaņā ar noteikto apmaksas veidu. Pēc tam pārdevējs apstiprina maksājuma saņemšanu un izlaiž līdzekļus tieši pircēja makā.

Ja darījums norit bez problēmām, tad pircējam atslēga nebūs vajadzīga. Tā būs nepieciešama tikai strīda rašanās gadījumā. Ja Hodl Hodl administrators izšķir strīdu par labu pircējam, tad tas var parakstīt transakciju ar savu atslēgu un saņemt līdzekļus pārdevējam nepiedaloties.

Tādējādi lietotāji iegūst zināmu kontroli pār saviem līdzekļiem. Kā paskaidrojuši platformas pārstāvji – tamlīdzīga funkcija tika izveidota pēc institucionālo brokeru un lielu treideru lūguma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top