Biržas

Birža OKEx uzsāk Tezos tirdzniecību

Birža OKEx uzsāk Tezos tirdzniecību

Maltas kripto birža OKEx, kas ir viena no pasaulē lielākajām tirdzniecības platformām, paziņoja par Tezos (XTZ) listingu. Jau šonedēļ lietotāji varēs atvērt depozītu kontus un piedalīties spotu tirdzniecībā pāros ar XTZ.
Tezos ir “universāla grāmatvedības grāmata, kas pati mainās, ļaujot veidot jebkādus eksemplārus uz blockchain bāzes, un tai piemīt daudzas priekšrocības”, teikts OKEx paziņojumā.

Saskaņā ar preses relīzi – kripto birža sāks pieņemt depozītus no plkst. 09:00 UTC 2019. gada 6. novembrī, un no plkst. 09:00 UTC 2019. gada 7. novembrī būs pieejama tirdzniecība pāros XTZ/USDT un XTZ/BTC. Līdzekļu noņemšanas funkcijas atbalsts tiks aktivizēts plkst. 09:00 UTC 8. novembrī.

“Tezos – ļoti cienījams projekts ar spēcīgu kopienu. Mēs ļoti priecājamies, ka varam pievienot XTZ tīkla vērtību OKEx ekosistēmā, kurā tiecamies izveidot universālu vidi profesionāliem un mazumtirdzniecības treideriem”, – teica OKEx operāciju direktors Endi Čeungs.

Savu pirmo ICO rīkoja 2017. gada vasarā. Tīkls izmanto konsensa algoritmu DPoS un intelektuālo kontraktu programmēšanas valodu Michelson, kas vienkāršo pārbaudi un ļauj izveidot maksimāli drošus institucionāla līmeņa smartkontraktus. Turklāt Tezos atjaunināšanas mehānisms ļauj saglabāt aktualitāti līdz ar jaunu tehnoloģiju parādīšanos, un visas ieinteresētās puses var piedalīties tīkla modernizācijā – novērtējot, piedāvājot un apstiprinot atjauninājumus.

“Mēs ceram uz plaukstošu sadarbību ar OKEx – līderi blockchain jomā – Tezos ekosistēmas attīstībā Āzijas reģionā un visā pasaulē”, – atzīmēja Tezos Commons fonda direktoru padomes loceklis Kori Soreffs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top