Biržas

Birža Poloniex nebūs pieejama ASV lietotājiem

Kriptovalūtu birža Poloniex paziņojusi par kompānijas struktūras reorganizāciju un daudzām citām nopietnām izmaiņām.

Vispirms Poloniex atdalīsies no mātesuzņēmuma Circle. Rezultātā tiks izveidota jauna kompānija – Polo Digital Assets, Ltd, kuru atbalstīs kāda “liela investīciju grupa”.

“Nodaļa kā atsevišķa firma ļaus mums koncentrēties uz globālo kripto treideru vajadzībām, piedāvājot jaunas funkcijas, aktīvus un pakalpojumus”, – teikts Poloniex blogā.

No 21. oktobra un līdz gada beigām spot tirdzniecības komisijas nauda biržā būs 0%. Poloniex turpmāk plāno nodrošināt treideriem “ļoti konkurētspējīgu” piedāvājumu. Kompānija arī iecerējusi tērēt vairāk nekā 100 milj. $ ilgtermiņa plāna realizācijai tirdzniecības platformas attīstībā un paplašināšanā.

“Tomēr, lai saglabātu konkurētspēju globālajā tirgū, mūsu jaunajā struktūrā mēs nevarēsim iekļaut ASV lietotājus. Tāpēc Circle vairs nesniegs pakalpojumus lietotājiem Amerikā. Sākot ar šodienu, Amerikas lietotājiem vairs nebūs pieejama kontu izveidošana Poloniex, bet no 1. novembra viņi biržā nevarēs veikt tirdzniecības darījumus. Viņiem būs iespēja izvadīt aktīvus līdz 2019. gada 15. decembrim”.

Atsevišķā tvītā Poloniex paziņoja, ka Circle turpinās sniegt “plašu spektru finanšu produktu”, tostarp stablecoin USDC, kripto brokeru un tirdzniecības pakalpojumus, servisus online fandraizingam, kā arī atbalstīt platformu SeedInvest.

Kripto jaunuzņēmums Circle iegādājās Poloniex 2018. gada februārī aptuveni par 400 milj. $. Tika plānots, ka birža pārvērtīsies par daudzfunkcionālu tirdzniecības vietu, kurā tiks izvietoti tokeni, kas pārstāv visas iespējamās vērtības: fiziskas preces, fandraizingu un vērtspapīrus, nekustamo īpašumu, mākslas priekšmetus, mūziku, literatūru, pakalpojumu nomu un nomas pakalpojumus, kreditēšanu, fjūčerus utt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top