Biržas

Biržas Binance, Huobi un Whitebit strādā ar krieviem, neskatoties uz ES aizliegumu

Biržas Binance, Huobi un Whitebit strādā ar krieviem, neskatoties uz ES aizliegumu

Viena no lielākajām kriptovalūtu biržām Huobi turpina strādāt ar Krievijas lietotāju digitālajiem aktīviem, aģentūrai Interfax pastāstīja biržas preses dienestā.

Huobi turpina atbalstīt Krievijas lietotājiem stabilu tirdzniecību, mūsu galvenā prioritāte ir lietotāju aktīvu drošība. Ja tiks ieviesti kādi ierobežojumi, mēs nekavējoties informēsim lietotājus un presi,” sacīja Huobi.

Huobi Group ir starptautiska digitālo aktīvu birža ar piekļuvi vairāk nekā 100 valstīm un reģioniem visā pasaulē. Platforma darbojas blokķēdes tehnoloģiju jomā, tirgojas ar digitālajiem aktīviem un makiem, pētniecību digitālās ekonomikas jomā.

Binance arī turpina darbu ar Krievijas pilsoņu kriptovalūtām un kripto-makiem: “Binance nav ieviesusi jaunus ierobežojumus, birža darbojas kā ierasts.”

Iepriekš Binance paziņoja, ka vēl nav saņēmusi oficiālu apstiprinājumu sankciju ierobežojumu piemērošanai Krievijas pilsoņu kriptoaktīviem, piebilstot, ka krieviem ir iespēja izņemt naudu no vietnes.

Tāpat tiek ziņots, ka Whitebit turpina strādāt ar krieviem, lai gan septembra beigās birža brīdināja, ka jaunu sankciju gadījumā slēgs piekļuvi krieviem.

Šonedēļ Eiropas Savienība ir pieņēmusi kārtējo astoto pret Krieviju vērsto sankciju paketi. Vairāki ierobežojumi ietvēra aizliegumu visiem krievu kriptovalūtas makiem, kontiem un kriptovalūtu glabāšanai neatkarīgi no summas (iepriekš bija atļauta summa 10 tūkstošu eiro apmērā).

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top